Monika Ekiert robi karierę w Hollywood. Według polskich mediów aktorka ma pojawić się w pierwszym odcinku nowego sezony amerykańskiego show "Z kamerą wśród Kardashianów". Wystąpi jako asystentka francuskiej artystki. Według portalu Plejada.pl, Ekiert osobiście zna rodzinę Kardashianów. Przypomnijmy, że polscy widzowie mogą pamiętać Monikę Ekiert z roli modelki Izy Masłowskiej w serialu "Barwy szczęścia". Iza była zbuntowaną dziewczyna Mikołaja Dąbrowskiego, wracającą do Warszawy po burzliwej karierze we Francji. A kim Ekiert jest prywatnie? Co osiągnęła? Sprawdź PONIŻEJ.

Kim jest Monika Ekiert?

Monika Ekiert dzieciństwo spędziła w Ostrowie Wielkopolskim. Studiowała ekonomię na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uzyskała tytuł licencjata. Studia kontynuowała na paryskiej Sorbonie, zdobywając kolejno dyplomy z Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Po ukończeniu studiów Ekiert podjęła pracę w paryskim oddziale telewizji Canal+, gdzie odkryła w sobie pasję do kina i postanowiła zostać aktorką. Zdała do Szkoły Teatralno-Filmowej International Acting oraz do Cours Florent i tak zaczęła się jej przygoda z filmem. Dzięki dobrej znajomości języka francuskiego dostała wiele propozycji zagrania w serialach internetowych, filmach krótkometrażowych, a także licznych teledyskach.

Monika Ekiert otrzymała główną rolę we francuskim serialu telewizyjnym "Plus belle la vie" i rolę w filmie "Paulette". W 2017 roku we Francji wyreżyserowała, wyprodukowała i zagrała główną postać w filmie "Amercian Visa Dream". Pracowała również jako modelka.

Choć Polka spędziła we Francji aż 10 lat, to czuła, że to nie do końca miejsce dla niej. Dlatego udała się do Los Angeles. W Stanach Zjednoczonych Ekiert dostała główną rolę tzw. "Dziewczyny" w sztuce "Słomiany Wdowiec" (film na jej podstawie uczynił gwiazdę z Marilyn Monroe). Wystąpiła też w teledysku Jennifer Lopez do piosenki "Se Acabó El Amor". Warto jeszcze dodać, że aktorka pomagała bezdomnym Polakom w Paryżu.

A tak o aktorce mówi jej znajomy, Krzysztof Gojdź:

Monika Ekiert - przykład, jak ciężką pracą, determinacją, odwagą do zmian w życiu można osiągnąć wymarzony sukces. Z Polski przez Paryż do Hollywood. Pierwsza poważna rola w teatrze w USA. To dopiero początek. Znam Monikę od lat. I wiem, że już niedługo będzie o niej głośno w Los Angeles. Amerykański sen się spełnia. I tego jej życzę! Podstawa to wiara w siebie, wyjście ze swojej strefy komfortu i otwarcie się na nowe..

Czy dzięki występowi w show Kardashianów Ekiert w końcu zyska upragnioną sławę?

Zdjęcia Moniki Ekiert możecie znaleźć w naszej GALERII >>

Zobacz także: