"Królowa życia", Monika Chwajoł wyprawiła córce komunię na bogato

Sezon komunijny trwa i jak widać po niektórych relacjach w mediach społecznościwoych, mimo pandemii trwa w najlepsze. Kiedy jedni stosują się do obowiązujących obostrzeń i organizują komunię w domach czy ogródkach restauracyjnych, inni chwalą się przyjęciami komunijnymi wyprawianymi na bogato. 

W ostatnich dniach w Internecie huczy po relacji Moniki Chwajoł, znanej z programu "Królowe życia", która wyprawiła swojej córce Michelle komunię, niczym małe wesele. Uroczystość odbyła się w miniony weekend w Bazylice Świętej Trójcy w Krakowie.

Mama postanowiła zrobić wszystko, żeby córka zapamiętała ten dzień na całe życie. Była biało-złota karoca zaprzęgnięta w konie, która przewiozła dziewczynkę po komunii do restauracji, ścianka powitalna z balonami w drogiej restauracji, czerwony dywan na podłodze, wykwintne dania i tort. Goście komunijni siedzieli w eleganckiej sali przy okrągłych stolikach wytwornie nakrytych i zastawionych, a muzyk na fortepianie grał nastrojową melodię. Dzieci w trakcie imprezy miały zapewnione atrakcje, jak chociażby pokazy magika.

To był piękny dzień, zjawili się wszyscy zaproszeni goście, uroczystość komunijna będzie zapamiętana na długo.
Wyprawiłam takie przyjęcie jakie moja rodzina zawsze organizuje. U nas nie ma nigdy nudy. Zawsze jest gościnnie i wesoło! Radość, uśmiech i zadowolenie wszystkich gości było dla Nas największym prezentem.
Dla mnie moje córki są Księżniczkami, dla których jestem w stanie gwiazdkę z nieba podarować!- pisała na swoim Instagramie Monika Chwajoł.

Córka Moniki Chwajoł na prezenty komunijne dostała m.in. telefon iPhone 12, zegarek firmy Apple, a także... profesjonalną maszynę do wyrzutu piłek tenisowych.

My polecamy tradycyjne prezenty na komunię dla dziewczynek, czyli ponadczasową biżuterię:

Pierwsza Komunią Święta 2021 - jakie są aktualne obostrzenia?

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami od 15 maja została otwarta gastronomia zewnętrzna (na świeżym powietrzu). Obowiązuje dystans między stolikami: zajęty może być co drugi stolik, odległość między stolikami musi wynosić co najmniej 1,5 m – chyba że między nimi znajduje się przegroda o wysokości co najmniej 1 m, licząc od powierzchni stolika.

Kolejne luzowanie obostrzeń nastąpi 28 maja. Wtedy będzie można organizować imprezy okolicznościowe, jak wesela i komunie w lokalach przy zachowaniu ustalonych obostrzeń - maks. 50 osób (Ważne! Do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19).

W naszej galerii zobaczcie relację Moniki Chwajoł z komunii córki.