Honey blonde to modny kolor włosów na wiosnę

Jeśli zawsze marzył się wam blond, ale zawsze była jakaś wymówka, teraz jest wasz czas! Jeszcze nigdy nie było tak, że tyle różnych odcieni blondu było na wyciągnięcie ręki. I w trendzie – choć na pierwszy rzut oka zdaje się, że wzajemnie się wykluczają, jest dokładnie przeciwnie. Wiosną mamy ochotę na coś nowego, świeżego, na eksperymenty. No i aż kusi, żeby czymś się wyróżnić: nie tylko pokazać się w opozycji do „dawnej” siebie, ale też odróżnić od innych – bo trendowi na piękny blond na wiosnę naprawdę trudno się oprzeć! Nie tak dawno wszystkie serwisy rozpisywały się na temat skandynawskiego odcienia jasnych włosów oraz tych siwych, które po latach pozostawania w cieniu wracają do łask. Ale spokojnie, te z was o cieplejszej karnacji, które uciekają od chłodu nawet na poziomie barw, także będą miały używanie! Wystarczy przypomnieć sobie zdjęcia gwiazd: pamiętacie miękkie pukle Giselle Bundchen, krótkie proste cięcie Claire Danes czy ciepłe refleksy u Sienny Miller? Zapadły nam w pamięć nie tyle ze względu na fryzurę, co właśnie ten kolor!

Honey blonde – najmodniejszy odcień blondu na wiosnę

Swoją drogą honey blonde to także super ciekawa alternatywa dla czarnoskórych kobiet. Umówmy się: przy tak mocnym pigmencie jak u Afroamerykanek samo odbarwianie nie wystarczy, a odcienie, które same znamy i po które sięgamy są jednak zazwyczaj dedykowane całkiem innym karnacjom, niż te u ciemnoskórych amatorek farbowania. Plus - szlachetny bursztynowo-brązowawy pigment honey blonde robi swoje; nic dziwnego, że to ulubione rozwiązanie wszystkich tych, które mają słabość do jasnych refleksów i nie mogą oprzeć się eksperymentom z włosami. Wystarczy pomyśleć o Beyonce – wyobrażacie ją sobie w innym kolorze?

Jak osiągnąć perfekcyjny honey blonde na włosach?

Honey blonde będzie prezentował się szczególnie wdzięczne nie tylko wczesną wiosną, ale także wtedy, gdy skórę musną cieplejsze promienie słońca, a więc u progu lata. Tak naprawdę można pokusić się samodzielność i sprawić sobie honey blonde własnym sumptem – wiele marek ma w swojej ofercie taki odcień, choć zdecydowana większość kobiet czuje się pewnie w kwestii koloryzacji  dopiero wtedy, gdy oddaje się w bezpieczne ręce specjalisty.

Sięgniecie na wiosnę po honey blonde?