Torebka od polskiej marki

Dobra jakościowa i przy okazji piękna torebka to często klucz to stworzenia całej stylizacji. W tym sezonie znów wróciły torby na ramię ala listonoszki, modne są też duże torby shoppery, czyli klasyczne worki, a także totalnie klasyczne proste formy większe i mniejsze. Jeśli macie ochotę na wzór, warto przyjrzeć się lamparcim cętkom, warto też zagrać fakturą - ta sam model czarnej torebki będzie zupełnie inaczej wyglądał ze względu na rodzaj skóry czy materiału. 

Polskie marki zaczęły się ostatnio specjalizować w świetnych torebkach. Każda z nich jest niebanalna, produkowane są z dobrych jakościowo materiałów i robią obecnie furorę w Polsce. Niektóre marki planują też ekspansję zagraniczną, bo dobry produkt broni się sam. My mamy swoje ulubione marki, które nigdy nie zawodzą w kwestii torebek.

Torebka na pasku na jesień zimę

Jest wygodna, niekoniecznie mieści cały nasz dobytek (czyli wygodna i zdrowa dla kręgosłupa), bardzo stylowa. Torebki nosimy na krótkim pasku, niemalże przy piersi i na skos. Dla trendsetterek - w modzie są też małe skórzane torebeczki na pasku przy biodrach.

 

Torebka shopper

Wciąż bardzo dobrze mają się duże torebki shoppery, które podbiły serca kobiet dzięki swojej pojemności. Która z nas nie lubi nosić w torebce wszystkich absolutnie niezbędnych rzeczy?

Torebka worek

Małe torebki w kształcie wiązanych worków i woreczków też mają swoje pięć minut. Bardzo ciekawe modele ma Zofia Chylak z Chylak Bags, świetnie i rockowo wyglądają też torebki worki Mako Bags.