Paznokcie na lato 2021: najważniejsze trendy

Oto lista wiodących trendów w malowaniu paznokci na lato 2021:

  • perełki zamiast kryształków,
  • minimalistyczne wzorki w kolorach beżu i bieli,
  • liliowy kolor,
  • zwierzęce wzory,
  • kolorowy french,
  • kwiatki w stylu retro,
  • mocna czerwień.

Modne kolory paznokci na lato: tęcza, tęcza i jeszcze raz tęcza

W tym roku nie ograniczamy się modnymi kolorami. Tego lata nasze paznokcie będą mienić się we wszystkich kolorach tęczy. Najmodniejszy manicure to taki, który będzie rzucać się w oczy. W tym sezonie postaw na mocną czerwień, która pięknie podkreśla opalone ciało. Jeśli nie boisz się eksperymentów, pomaluj paznokcie tak, żeby każdy był w innym kolorze. Jeśli jesteś fanką prostych rozwiązań i lubisz minimalizm, nie musisz się martwić. W tym sezonie równie modny będzie kolorowy french. My do tego stylu szczególnie polecamy kolor pistacjowy i tzw. zieleń Veronese'a. Mamy także dobrą wiadomość dla wszystkich fanek kolorów nude. Odcienie beżu, brązu i bieli będą tego lata supermodne. Ważne, żeby połączyć je w nietypowy sposób. Możesz wykorzystać te kolory do stworzenia ciekawych wzorków, albo pomalować każdy paznokieć innym odcieniem nude. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!

Modne wzorki na paznokciach na lato 2021

Jeśli chodzi o wzorki na paznokciach, w tym sezonie zauważamy kilka trendów. Zdecydowanie najmocniejszym są zwierzęce wzory – szczególnie krowie łaty. Tego lata nie muszą być jednak czarno-białe. Możesz połączyć biel z brązem, biel z zielenią czy biel z różem. Innym modnym wzorkiem są romantyczne chmurki. Podobnie jak w przypadku krowich łat, nie muszą one być w jednym kolorze. Im więcej odcieni połączysz, tym lepiej. W tym sezonie świat oszalał także na punkcie paznokci marmurkowych. To niezwykle elegancki wzór, dlatego na pewno sprawdzi się, jeśli w pracy nie możesz sobie pozwolić na ekstrawaganckie motywy na paznokciach. 

Modne paznokcie na lato 2021: blask i błysk

Tego lata paznokcie mają być widoczne. Najprostszym sposobem na uzyskanie tego efektu, jest brokat. Możesz wykorzystać specjalny pyłek do paznokci, który sprawi, że twoje dłonie błyszczeć z daleka. Jeśli nie lubisz tak mocnego efektu, możesz po prostu użyć bezbarwnego lakieru, lub top coatu. Produkty sprawią, że paznokcie będą się subtelnie mienić, kiedy złapią światło.