Modne kolory włosów na jesień 2019

Koniec lata może być dla niektórych z nas wyjątkowo trudnym momentem. Krótsze dni czy chowanie do szafy zwiewnych sukienek nie należą przecież do najprzyjemniejszych przeżyć. Nie ma powodu, aby do listy wyzwań dopisywać sobie jeszcze drastyczną zmianę koloru włosów. Odświeżenie fryzury powinno być źródłem dobrego humoru, a nie stresu. Tym bardziej, że tegoroczne trendy urodowe okazały się wyjątkowo łaskawe. Na głowach największych gwiazd i influencerek zagościły fryzury w łatwo osiągalnych i nierujnujących stanu włosów kolorach. 

Zamiast prawie białej platyny czy festiwalowych róży – w naszej galerii inspiracji królują ledwo widoczne refleksy lowlights, ciepłe balejaże i chłodne ombre. Te przywodzące na myśl jesienne słońce barwy nie wymagają od nas nieustannego kontrolowania odrostów czy odcienia poszczególnych pasm. Tym samym wizyta u fryzjera nie wiąże się z podejmowaniem “poważnych” decyzji. Barwa i kolor farby są dobierane do naszej starej fryzury tak, aby dodać jej pazura, ale bez zbędnej ekstrawagancji. 

Zastanawiasz się, co sprawdzi się w twoim przypadku? Zajrzyj do naszej galerii, gdzie znajdziesz 5 propozycji dla zarówno brunetek, szatynek, jak i blondynek 

Zobacz też: Przedłużanie włosów – te metody dają najlepsze efekty!