Modne fryzury na 2022: bob 2.0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@ispyfelix)

Modne fryzury na 2022? Klasyka w nowej wersji! Bob to od kilku sezonów jeden z najważniejszych trendów, jeśli chodzi o fryzury. Jest niezwykle uniwersalny i pasuje większości kobiet. Dobrze dobrany podnosi optycznie owal twarzy i odmładza! W nowym sezonie odchodzimy jednak od klasycznego boba i zwracamy się ku jego nowszej, modniejszej wersji. Bob na 2022 rok charakteryzuje się bardziej naturalną teksturą i większą objętością. Jest to po prostu mniej “uporządkowana” wersja boba. Może sięgać od podbródka aż do obojczyków. Ty wybierasz jego długość. W 2022 r. nie zapominamy także o ukochanej fryzurze paryżanek - french bobie, chociaż także w odświeżonej wersji. Będzie krócej, ale za to swobodniej i z większą objętością.

Modne fryzury na 2022: lata 90.

Na przełomie 2020 i 2021 r. mieliśmy powrót do mody lat 90. Później przyszedł czas na makijaż. Teraz zachwycamy się fryzurami z tamtych lat. Przede wszystkim cięciami naszych ukochanych bohaterów z popularnych sitcomów. Dlatego właśnie w 2022 r. królować będzie kultowa fryzura à la Rachel Green. Chociaż aktorka nienawidziła tej fryzury, to w latach 90. była ona najgorętszym trendem urodowym. Każdy chciał wyglądać jak ukochana Rossa. Trendy zataczają koło i dzisiaj znów nie możemy oderwać wzroku od tego cięcia. Oczywiście w bardziej nowoczesnym wydaniu. Fryzura dodaje objętości i pięknie prezentuje się w ruchu. Selena Gomez czy Hailey Bieber już zdecydowały się na to uczesanie, a my będziemy o nie prosić w nowym roku!

Modne fryzury na 2022: odmieniony shag

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez

Shagw 2021 roku był wszędzie. Ta fryzura inspirowana latami 70. szturmem zdobyła serca blogerek i Billie Eilish, dlatego jeszcze od niej nie odchodzimy. W 2022 r. będziemy widzieć różne odmiany tego niezwykle modnego cięcia. Wszystkie chwyty są dozwolone. Shag przestał nas już onieśmielać i w nowym roku każdy może spróbować jego wariantu. Fryzura jest niezwykle prosta w utrzymaniu i stylizacji, a dzięki warstwom dodaje objętości. Jego najmodniejszą wersję już noszą gwiazdy nowej generacji Z. Chodzi o połączenie boba z shagiem. Dzięki temu uzyskamy niezwykle lekką i niezobowiązującą fryzurę w stylu lat 70. Nie zapomnijcie o grzywce!

Modne fryzury na 2022: naturalność w najlepszym wydaniu

Ten trend będzie idealny dla kobiet, które są zmęczone wieczną koloryzacją i stylizacją włosów.Korzystamy z tego co mamy i podkreślamy swoje piękno. Nacisk kładziemy za to na odpowiednią, kilkuetapową pielęgnację. Zadbane włosy, to piękne włosy. Nie obciążamy ich wysokimi temperaturami i wysuszającymi produktami. Liczy się naturalna tekstura. Nieważne czy twoje włosy są proste, falowane czy kręcone. Bierzemy przykład z Francuzek i zamiast na perfekcji, skupiamy się na nonszalancji i luzie. Wasze włosy wam za to podziękują!

Modne fryzury na 2022: wielkie cięcie

Z upragnieniem czekasz na koniec roku? Nie możesz doczekać się nowego początku i nowych możliwości i siły do działania? Niech twoje włosy to pokażą! 2022 to w końcu rok zmian. Klasyczne cięcie pixie cutnigdy nie wychodzi z mody, jednak my w nowym roku stawiamy na coś bardziej oryginalnego. Jeśli chcesz zmienić fryzurę, nie proś o równą długość - wypróbuj tę o dłuższej górze i krótszych bokach. Fryzura doda charakteru, jest niezwykle wygodna i prosta w stylizacji. Dodatkowo świetnie zamaskuje cieńsze i rzadsze włosy.