Często buty to podstawa naszej stylizacji. Mogą ją poprawić lub, co się często niestety zdarza, zdecydowanie pogorszyć. Warto więc wiedzieć, które modele będą tej wiosny najmodniejsze i na co postawić.

SNEAKERSY NIE TYLKO DLA SPORTOWCÓW

Wiosną 2016 nie tylko na rower i do biegania po okolicznym parku. Sneakersy nosimy do cygaretek, mini i maksi spódnic lub w zestawach klasycznych np. z dżinsami i marynarką. Najlepiej jeśli mają kolor i wzory, bo to one zdecydowanie nas wyróżnią z ulicznego tłumu.

ZWIERZĘCE CĘTKI DLA ODWAŻNYCH

Lamparcie cętki na botkach, balerinach, a nawet sandałkach to hit sezonu. Szczęśliwcy kupili już sobie parę poprzedniej wiosny, ponieważ trend na drapieżne printy mocno się utrzymuje. Zestawcie je z bielą, wszystkimi odcieniami dżinsu, kolorem khaki... W nowym sezonie poczujecie zew natury!

OSTRY NOSEK DLA ELEGANTEK

Trójkątne noski w czółenkach na obcasie to totalny hit wiosny 2016. Najlepiej jeśli są skórzane i łączą beże z czernią. Dobrze jeśli mają oryginalne elementy, np. kilka pasków lub metalowe dodatki. Nosimy do biura i na większe wyjścia, w wersji bardziej eleganckiej.

NA PLATFORMIE DLA TRENDSETTEREK

Sandały na wysokiej platformie są dość oryginalną tendencją nowego sezonu. Można je albo od razu pokochać albo podchodzić do nich jak "do jeża". Pasują osobom, które kochają być w centrum uwagi i, wbrew pozorom, mają dość minimalistyczne podejście do mody. Załóżcie je ze spodniami typu kuloty, bądź lekką sukienką.

MODNE PŁASZCZE NA WIOSNĘ 2016

SUPER BUTY NA WIOSNĘ OD MARKI REEBOK!