Trendy moda jesień 2019: Łańcuchy

Ten element w nadchodzącym sezonie będzie można spotkać praktycznie w każdej formie. Największą popularnością wśród projektantów cieszą się naszyjniki, najlepiej chokery. Chcąc dodać rockowego efektu, możemy wybrać motyw większy, bardziej masywny albo nałożyć na siebie kilka naszyjników. Drugim, równie mocnym i popularnym łańcuchowym elementem jest pasek

Trendy moda jesień 2019: Kolczyki                                                                 

Mamy kilka głównych modeli kolczyków, które będą cieszyły się popularnością w nadchodzącym sezonie. Bardzo długie, często asymetryczne kolczyki będą w oryginalny sposób podkreślały proste stylizacje. Przy wybieraniu mniejszych elementów, warto zainteresować się nausznicami. Ciekawie okalają ucho i będą w tym sezonie bardzo modne. Chcąc wybrać inne modele biżuterii, warto zaopatrzyć się w zestaw kolczyki plus naszyjnik bowiem powraca moda na takie zestawienia. Jednocześnie bardzo modne jest miksowanie różnych kolczyków: wielkości, długości i rodzajów. Najlepiej w takich zestawieniach będą wyglądały długie, intensywnie błyszczące i charakterystyczne kolczyki.

Trendy moda jesień 2019: Perły

Jest to jeden z największych comebacków nadchodzącego sezonu. Dodające elegancji, małe błyszczące kuleczki będą obecne w wykończeniu ubrań jak i w biżuterii. Łącząc je z łańcuchowymi elementami, stworzysz delikatniejsze połączenie, idealnie pasujące na bardziej eleganckie okazje.

Trendy moda jesień 2019: Jedwabne chusty i apaszki

Jest to trend, który sprawdzi się w chłodniejsze, jesienne dni. Dodadzą elegancji i lekkości każdej stylizacji. Są bardzo praktycznym dodatkiem, dzięki któremu możemy połączyć modę z funkcjonalnością. Wybór kolorystyczny jest bardzo szeroki. Za pomocą jedwabnej apaszki z łatwością możemy przemycić inne trendy jesieni, na przykład pepitkę. Co ciekawe taką apaszkę można założyć na szyję, włosy lub przyczepić ją do torby co czyni ją niezwykle uniwersalnym dodatkiem.

Trendy moda jesień 2019: Skarpetki i rajstopy

Najlepiej, kiedy są kolorowe i widoczne. Projektanci proponują nosić je do obcasów, sneakersów i masywnych sztybletów. Im bardziej rzucające się w oczy, tym lepiej. Świetnie sprawdzą się na przykład brokatowe skarpetki, które dodadzą pikanterii i pieprzyka do każdej prostej stylizacji. Rajstopy również powinny być kolorowe i krzykliwe. Jeżeli wolimy ciemniejsze lub jednokolorowe zestawienia, można wybrać rajstopy we wzorki.

Trendy moda jesień 2019: Buty

Masywne buty, głównie oficerki i sztyblety na platformie to najmodniejsze modele butów na nadchodzący sezon.  Jeżeli są zbyt toporne, można wybrać klasyczne, skórzane knee high boots. Najlepiej, aby były na obcasie. Idealnie sprawdzą się w połączeniu ze zwiewnymi sukienkami. Podobnie jak zeszłej jesieni, będziemy nosić kowbojki. Ten ponadczasowy model butów cały czas jest obecny w trendach.

Trendy moda jesień 2019: Zwierzęcy print

Jak w każdym sezonie, musiał pojawić się jakiś zwierzęcy element. Jesienią będziemy nosić wężowy wzór. Będzie to o tyle ciekawe, że noszony na torebkach i butach print ma być kolorowy. Będzie to świetny motyw na najbardziej charakterystyczny element każdej stylizacji.

Trendy moda jesień 2019: Paski

Paski noszone na ubraniach opisałyśmy już w tym artykule. Jednak jako jeden z głównych trendów nadchodzącego sezonu jesień 2019, musiał znaleźć się w naszym zestawieniu. A biżuteryjny, łańcuchowy pasek, na przykład z perełkami, będzie świetnym sposobem na podkreślenie sylwetki i dodaniem kropki nad i do każdej stylizacji.

Trendy moda jesień 2019: Torebki

W nadchodzącym sezonie będziemy nosić głównie mini torebki inspirowane latami 70. przewieszane przez ciało. Będzie to coś nowego niż dotychczasowe noszenie małych torebek na ramieniu. Jest to bardzo praktyczny trend, ponieważ będziemy mieć wolne ręce przez cały dzień.