Elsa Hosk publikuje zdjęcie, na którym karmi piersią

Elsa Hosk to szwedzka supermodelka. Kobieta najbardziej znana jest ze współpracy z kultową marką „Victoria's Secret” i bycia ich „aniołkiem”. Modelka wielokrotnie pojawiała się na okładkach największych modowych magazynów, takich jak „Vogue”, czy „Harper’s Bazzar”. 32-latka niedawno przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Po kilku miesiącach przerwy, nowa mama wróciła do pracy i pokazała, jak łączy modeling z wychowywaniem córki. Niektórym internautom nie spodobało się zdjęcie, jakim podzieliła się z fanami Elsa. 

Modelka odpowiada „oburzonym” internautom

Elsa Hosk oprócz pracy w modelingu, skupia się również na prowadzeniu swoich mediów społecznościowych. Obecnie gwiazda ma ponad 6 milionów obserwujących i ta liczba stale rośnie. Modelka na Instagramie pokazuje nie tylko zdjęcia zza kulis pracy, ale także momenty z prywatnego życia. 11 lutego Elsa przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Tuulikki Joan Daly. Modelka niedawno wróciła do pracy w modelingu i pokazała, jak zajmuje się małą podczas przerw. Hosk opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią swoją córeczkę. 

Pierwszy dzień mamy z powrotem na planie i zobaczcie, kto się pojawił - napisała w opisie modelka

Pod postem pojawiło mnóstwo wspierających komentarzy od innych mam

Prześliczne dziecko. Podziwiam za pewność siebie. Cudowna mama

Macierzyństwo ci pasuje. Wyglądasz na jeszcze piękniejszą i szczęśliwszą  - komentowały kobiety

Niestety nie wszystkim spodobało się nowe zdjęcie modelki. Niektórzy mężczyźni obserwujący kobietę uznali, że post Hosk jest obraźliwy i nie na miejscu. Młoda mama postanowiła odnieść się do tych zarzutów. Na swoim InstaStory opublikowała komunikat, w którym odpowiedziała na wszystkie niemiłe komentarze ze strony mężczyzn. 

Interesuje mnie ilość wiadomości, którą dostaję od mężczyzn twierdzących, że publikowanie zdjęć podczas karmienia piersią jest obraźliwe. Dlaczego nie jest do dla was najbardziej naturalna rzecz? Piersi istnieją i dzięki nim karmimy nasze dzieci - napisała supermodelka