Czy to powrót na natury i korzeni czy ukłon w stronę romantycznej mody wiktoriańskiej - fakt jest taki, że bluzki z bufkami stały się modne jak nigdy. Bufiaste rękawy potrafią dodać uroku zwykłej białej koszuli. Najbajeczniej jednak wyglądają napompowane jak mydlane tiulowe bańki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MOHITO (@mohitofashion) Maj 10, 2020 o 11:11 PDT

Bluzka z bufkami: biała klasyczna

Z kołnierzem, haftowaniami czy falbankami - biała koszula z bufiastymi rękawami sprawdzi się zarówno w letnie gorące dni jak i w warunkach biurowych. Biała bluzka z takim rodzajem rękawów nawiązuje do ludowych, tradycyjnych strojów, ale też do powrotu do naturalności i prostoty w duchu trendy #cottagecore, który święci triumfy na instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NALU BODYWEAR (@nalu.bodywear) Mar 24, 2020 o 9:52 PDT

Bluzka z bufkami: w kwiaty

Delikatne łączki, wyhaftowane polne kwiaty, chwosty i marszczenia na biuście to kwintesencja stylu lat 70., gdy koszule z bufiastymi rękawami nosiły hipiski z rozwianymi włosami, w dzwonach i z wiankami we włosach. Dziś atrybuty te zamień na dżinsy z wysokim stanem, klapki na niskim słupku i jedwabną chustkę we włosach, by przywrócić ducha neohippie. Nasz typ to ogromne tiulowe bufki wymalowane malarskimi kwiatami, które sprawiają wrażenie tak lekkich jakby mógł je zdmuchnąć najdelikatniejszy letni wiatr.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez & Other Stories (@andotherstories) Kwi 19, 2020 o 6:24 PDT

Bluzka z bufkami: z dekoltem karo

Bluzki z bufkami i z dekoltem karo to bezwzględny hit tego lata. Pięknie podkreślają dekolt, wydłużają szyję, wyszczuplają ramiona. Są niezwykle kobiece - w tym nic ich w tym sezonie nie przebije.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ZARA Official (@zara) Cze 5, 2020 o 9:30 PDT