Czy to powrót na natury i korzeni czy ukłon w stronę romantycznej mody wiktoriańskiej - fakt jest taki, że bluzki z bufkami stały się modne jak nigdy. Bufiaste rękawy potrafią dodać uroku zwykłej białej koszuli. Najbajeczniej jednak wyglądają napompowane jak mydlane tiulowe bańki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MOHITO (@mohitofashion) Maj 10, 2020 o 11:11 PDT

Bluzka z bufkami: biała klasyczna

Z kołnierzem, haftowaniami czy falbankami - biała koszula z bufiastymi rękawami sprawdzi się zarówno w letnie gorące dni jak i w warunkach biurowych. Biała bluzka z takim rodzajem rękawów nawiązuje do ludowych, tradycyjnych strojów, ale też do powrotu do naturalności i prostoty w duchu trendy #cottagecore, który święci triumfy na instagramie. 

Bluzka z bufkami: w kwiaty

Delikatne łączki, wyhaftowane polne kwiaty, chwosty i marszczenia na biuście to kwintesencja stylu lat 70., gdy koszule z bufiastymi rękawami nosiły hipiski z rozwianymi włosami, w dzwonach i z wiankami we włosach. Dziś atrybuty te zamień na dżinsy z wysokim stanem, klapki na niskim słupku i jedwabną chustkę we włosach, by przywrócić ducha neohippie. Nasz typ to ogromne tiulowe bufki wymalowane malarskimi kwiatami, które sprawiają wrażenie tak lekkich jakby mógł je zdmuchnąć najdelikatniejszy letni wiatr.

Bluzka z bufkami: z dekoltem karo

Bluzki z bufkami i z dekoltem karo to bezwzględny hit tego lata. Pięknie podkreślają dekolt, wydłużają szyję, wyszczuplają ramiona. Są niezwykle kobiece - w tym nic ich w tym sezonie nie przebije.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ZARA Official (@zara) Cze 5, 2020 o 9:30 PDT