Jesienią jak nigdy potrzebujemy rozpieszczać się pięknymi przedmiotami. Do takich należy chociażby biżuteria, która towarzyszy nam przez cały dzień i tyle samo cieszy nasze oko. Jesienią i zimą trudno jednak, przez fakt liczby warstw ciepłych rzeczy, które mamy na sobie, wyeksponować dobrze jej urodę. Czy biżuteria musi być więc na straconej pozycji przez cały zimny sezon? Zdecydowanie nie! Diabeł tkwi w szczegółach, a my ukradłyśmy mu kilka tipów na to, by nadal świetnie wyglądać w biżuterii, bez względu na to czy mamy na sobie sweter, golf czy szal.

Biżuteria, która pasują do swetrów: długie naszyjniki, medaliony, łańcuchy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Sie 16, 2020 o 1:40 PDT

Zawsze, gdy do mojej garderoby wprowadza się jesień, mam problem z dobraniem pasującej do cieplejszych ubrań biżuterii. Wielkie golfy i swetry zasłaniają to, co powinno być wyeksponowane. Czy istnieje więc sposób na to, by można było nosić biżuterię też w te chłodniejsze sezony? Mój patent, to mocna biżuteria - naszyjniki na długich łańcuszkach, pokaźne medaliony i sekretniki, od których trudno oderwać oczy. Moim typem w tym sezonie są amulety Ani Kruk z wygrawerowanym przesłaniem oraz naszyjniki Berries & Co z baśniowej kolekcji Secrets. Od nich trudno oderwać wzrok - wykonane ze srebra próby 925 i pozłacane 24-karatowym złotem są stworzone do kolekcjonowania we wnętrzu ich medalionów kamieni naturalnych, zamkniętych pomiędzy dwoma szkiełkami. Wyglądają magicznie - jak rozgwieżdżone nocą niebo.

Zobacz też: Trendy na jesień 2020: Najmodniejsza biżuteria sezonu z przesłaniem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@aniakruk_jewellery) Paź 1, 2020 o 4:09 PDT

Biżuteria, która pasują do swetrów: długie kolczyki, perły

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MOKAVE biżuteria (@mokavejewellery) Wrz 10, 2020 o 2:05 PDT

Długie golfy, szale, zabudowane swetry i bluzy - to nasz standardowy jesienny look. Ale by rozświetlić taką stylizację - wystarczy drobiazg. Czasem wydaje mi się, że nie ma bardziej sprzyjającej noszeniu kolczyków porze roku niż jesień i zima. W tym sezonie szczególnie modna jest mocna, widoczna biżuteria - grube koła o nierównej strukturze i nierównomierne perły (koniecznie sprawdź kolekcję Mokave inspirowaną pełnią księżyca), wiszące artystyczne kształty(nie możesz przegapić niezwykłej nowej kolekcji Orskiej, która inspirowana jest ciałem), czy nausznic, które w tym sezonie przybierają kształt niczym zbroja dla ucha. W tym przypadku i w tym sezonie nie obowiązuje zasada zdrowego umiaru. 

Nowa kolekcja ORSKA

W tym sezonie z powodzeniem możesz też łączyć szlachetne kamienie i bardziej wyrafinowaną biżuterię z casualowym stylem, jaki preferujesz na co dzień. Jeśli masz ochotę założyć długi kolczyk np. jak ten od Berries & Co wysadzany 8 białymi topazami - proszę bardzo! Kiedy nadarzy się lepsza okazja do jego założenia, niż dziś, bez okazji? 

Biżuteria, która pasują do swetrów: pierścionki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Wrz 12, 2020 o 1:19 PDT

Od kilku sezonów pierścionki multiplikują się na naszych dłoniach - i to dosłownie! Już nie wystarczy mieć pojedyńczą biżuteryjną ozdobę na jednym palcu. Możesz mieć je na każdym i dodatkowo łączyć ze sobą - najmodniejsze modele, to delikatne złote lub srebrne pierścionki z delikatnym oczkiem, sygnety i pierścienie z pokaźnym kamieniem szlachetnym - pełen rock and roll!

Biżuteria, która pasują do swetrów: krótkie naszyjniki, chokery

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco)0 Sie 8, 2020 o 2:06 PDT

Jesienią i zimą, gdy nosimy bardziej zabudowane ubrania, łatwo zakryć delikatną biżuterię, którą tak pokochałyśmy. W tym sezonie nie musisz z niej rezygnować. Subtelne łańcuszki i naszyjniki będą wyglądać dobrze blisko szyi i najlepiej w towarzystwie. Nadal modne są też chokery na aksamitnych wstążkach i mocne łańcuchy. Te nie lubią konkurencji, dlatego nie umkną spojrzeniu. Możesz je też nosić nałożone na golf czy kołnierz - w tym sezonie niech grają pierwszoplanową rolę.