Podejmując wyzwanie Pantene, można przekonać się na własne oczy, jak w zaledwie 10 dni kondycja włosów ulega widocznej poprawie.

10 dni z Pantene! Podejmij wyzwanie!

Regularne stosowanie szamponu i odżywki Pantene z formułą Amino-S, pomaga odbudować strukturę włosów od cebulek aż po końce. 18 różnych, właściwie dobranych składników, zawartych w odżywkach Pantene, odżywia i dogłębnie nawilża włosy od wewnątrz, wygładzając ich powierzchnię, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na układanie i lśnią niczym tafla lustra. Substancje te, to m.in. – wnikające głębiej niż pozostałe elementy - prowitaminy, a także alkohole nasycone, zapewniające kremową konsystencję warstwy ochronnej, która odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia włosów i zapewnia wyrównanie powierzchni każdego z nich. Zawarta w odżywkach Pantene unikalna formuła Amino-S, będąca połączeniem protein i silikonów, przywiera do powierzchni włosa nie obciążając go. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu wiązaniu białkowemu, znajdującemu się w cząsteczce amino-silikonu, które - zakotwiczając się na powierzchni włosa – uzupełnia ubytki w jego strukturze, wyrównując ją. Działając niczym warstwa ochronna, pomaga zapobiegać uszkodzeniom włosa podczas czesania, energicznego szczotkowania czy niewłaściwej stylizacji. Innowacyjna technologia szamponów i skoncentrowana formuła odżywek Pantene sprawiają, że zaledwie po 10 dniach ich stosowania możemy zaobserwować wyraźną poprawę kondycji włosów. Pierwsze oznaki mocnych włosów, które dostrzeżemy, to większa, wyczuwalna w dotyku miękkość i łatwość ich rozczesywania. Oprócz tego, widocznie większy połysk i blask oraz podatność włosów na układanie. Regularne stosowanie odżywki Pantene pomaga również utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów i kontrolować stopień ich zniszczenia, wzmacniając je i pomagając zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom wynikającym ze szczotkowania lub niewłaściwej stylizacji.  

Zalśnij!

Jeśli zatem marzą się nam podatne na układanie, lśniące i jedwabiście gładkie włosy, które nie puszą się i nie elektryzują, podejmijmy 10-dniowe wyzwanie Pantene. Odstawiając na półkę szampon bez składników odżywczych i używając regularnie odpowiednio dobranego do potrzeb naszych włosów zestawu – szamponu i odżywki Pantene - na własne oczy przekonamy się, jak w nieco ponad tydzień włosy stają się wyraźnie mocniejsze – bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane energicznym szczotkowaniem lub niewłaściwą stylizacją. Podejmijmy więc wyzwanie Pantene, by... lśnić!