Młoda mama chciała podporządkować sąsiadów

W serwisie Reddit pojawił się wpis pewnej sfrustrowanej kobiety. Brytyjka opowiedziała o przykrej sytuacji sąsiedzkiej, której była uczestniczką. W jej bloku mieszka para, której ostatnio urodziło się dziecko. Kiedy młoda matka wróciła ze szpitala, stała się zmorą dla sąsiadów.  Nie chciała, żeby inni mieszkańcy zakłócali drzemki jej dziecka i starała się zrobić wszystko, żeby ich kontrolować. "Wygłuszyłam pokój, przestałam grać na perkusji po godzinie 18:00" - opowiada użytkowniczka portalu Reddit.  Dodała, że z powodu narzekań sąsiadki, przestała regularnie grać na instrumencie. Nie zapraszała też już znajomych do swojego ogrodu, z powodu hałasu, jaki mogli wywołać.

Kolejnym problemem okazały się być…drzwi garażowe! Sąsiadce przeszkadzało to, że kobieta zaparkowała swój samochód po 23, kiedy wróciła z pracy. Zapytała, czy może czekać z tym do rana, ponieważ drzwi garażowe mocno hałasują. 

Odmówiłam, ponieważ ostatnio zdarzały się włamania do samochodów na naszej ulicy. Mój samochód jest również często celem złodziei [...]. Przeprosiłam i stanowczo powiedziałam jej, że pod żadnym pozorem nie zostawię samochodu na noc na dworze" - wyjaśniła.

ZOBACZ TAKŻE:

Miarka się przebrała

Pomimo tego wszystkiego, skargi młodej matki nie ustały. Problemem okazała się być gra kobiety na perkusji w porze lunchu. 

Kolejny raz przyszła do mnie i zasadniczo powiedziała, że wystarczająco długo znosiła mój hałas i że jest wykończona, ponieważ dziecko nigdy nie śpi przez moje głośne zachowanie.

Wtedy kobieta uznała, że miarka się przebrała. Sytuacja wyglądała tak, jakby młoda mama tworzyła listę zakazów i nakazów dla wszystkich sąsiadów. „Wytłumaczyłam jej, że chociaż mam prawo grać muzykę do 22:00, ze względu na nią i jej dziecko ograniczam się do 18:00”. 

Powiedziałam, że od teraz będzie musiała się z tym pogodzić - przyznała sfrustrowana kobieta. 

Pod historią Brytyjki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość osób wyraziło swoje wsparcie sfrustrowanej kobiecie i przyznało, że młoda mama zdecydowanie przekroczyła granice. 

Nie zrobiłaś nic złego, byłaś niezwykle rozsądna. A twoi sąsiedzi? Myślą, że skoro mają dziecko, wszyscy muszą się teraz do nich dostosować?

Zdecydowali się na dziecko. Z pewnością wiedzieli, że coś może je obudzić? - pisali użytkownicy Reddita.