„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” - pierwszy zwiastun filmu

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2019 roku. Na ekranie zobaczymy wspaniałą aktorską obsadę: Grażynę Błęcką - Kolską jako główną bohaterkę Kasię, Ewę Kasprzyk, znaną z pierwszej części jako panią Wolańską. Pojawią się też nowe nazwiska: Nikodem Roznerski, Anna Mucha, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, czy Katarzyna Skrzynecka.

W oficjalnym zwiastunie filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” zobaczymy, dalsze przygody Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów zwariowanej komedii, którzy podczas szalonej wyprawy sprawdzą, ile jest prawdy w powiedzeniu, że rodziny się nie wybiera, a stara miłość nie rdzewieje. 

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” - fabuła

W filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", główną bohaterkę Kasię (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska), która mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą, odwiedza syn Marcin (Nikodem Roznerski). Chłopak ma pomysł na swój biznes, jednak ma też zdolność do popadania w kłopoty. Tymczasem w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) stała się celebrytką i słynną sekstrenerka, która wydaje kontrowersyjną książkę. Niestety jej mąż i córka (Aleksandra Hamkało) nie mogą znieść matki i żony, dlatego buntują się i uciekają z domu.

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”: Mucha i Rozbicki parą?

Nikodem Rozbicki debiutuje w świecie „Kogla Mogla” rolą Marcina Zawady, syna Kasi, wiecznego Piotrusia Pana – imprezowicza i lekkoducha, który umie podbić serce niemal każdej dziewczyny. Przez kilka ostatnich lat po tym jak małżeństwo jego rodziców się rozpadło, mieszkał z ojcem w Holandii. I cały czas okłamywał matkę – pewną, że jej ukochany syn studiuje za granicą. "Czuję odpowiedzialność, bo gram w kontynuacji dwóch kultowych filmów. W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” tworzymy nową historię, gdzie kontekst poprzednich części stanowi podstawę, a współczesne realia nadają rytm. Jak sam tytuł wskazuje, mieszamy tutaj konwencje, poglądy, pokolenia, światy." - mówi aktor. 

Na planie Nikodem spotkał się z Anną Muchą, która wciela się w rolę urzędniczki. Zgodnie z temperamentem aktorki postać Anny Muchy to kobieta wulkan: niebezpieczna i gorąca. Tajemnicza, seksowna brunetka, która w sekundę sprawi, że Marcinowi skoczy tętno…

"Pamiętam ten film z czasów dzieciństwa i potem z okresu nastoletniego. Zawsze wzruszała mnie ta naiwność Kasi oraz sielski obraz polskiej wsi. Pamiętam też, jak ogromne wrażenie zrobiła na mnie rola pani Ewy Kasprzyk i jej pani Wolańska. To była petarda! No i te kultowe cytaty, które na stałe wpisały się w naszą kulturę. Mój ulubiony, który zapamiętałam na całe życie, to: „Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, ale tylko erotyczna”. Do dziś się tego trzymam. - powiedziała Anna Mucha

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” - kiedy premiera?

Film „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” wejdzie do kin już 25. stycznia 2019 roku, a jego twórcy wiele sobie obiecują. Czy będzie to hit na miarę pierwszej części? Go dowiemy się po obejrzeniu filmu w kinach w styczniu, a tymczasem zachęcam was do obejrzenia zwiastuna: