Już wiemy, kto otrzymał miano najprzystojniejszego Polaka! W poniedziałek 7 czerwca w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu Mister Polski 2020, którą poprowadzili znana z programów "Love Island" i "Taniec z Gwiazdami" tancerka Sylwia Madeńska oraz aktor Bartłomiej Piekarski. Na wydarzeniu nie zabrakło celebrytów - na widowni pojawiły się m.in. gwiazdy nowego reality show Player.pl i TVN7 o nazwie "One Night Squad" - Magda Wójcik, Ata Postek i Mikołaj Jędruszczak, a także Miss Polski 2020, czyli Anna-Maria Jaromin oraz sportowiec Sylwester Wilk ze swoją partnerką Julią Szczepanik. Muzycznymi gwiazdami wieczoru byli Gosia Andrzejewicz i Paweł Tur.

Mister Polski 2020 - wyniki gali finałowej

Misterem Polski 2020 został kandydat numer 1, czyli Jakub Kowalewski. Co wiemy o tegorocznym zdobywcy tytułu? Laureat konkursu ma 26 lat i pochodzi ze Szczecinka. Na życie zarabia jako przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej. Jego największymi pasjami są podróże i sport. Jak przystało na uczestnika konkursu piękności, Kuba jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie (@kuba.kowalewski) obserwuje już 15 tysięcy użytkowników serwisu.

Pierwszym Vice Misterem został 18-letni maturzysta Adrian Nkwamu z Jawora, który był także faworytem dziennikarzy i zgarnął tytuł Mistera Mediów. Drugim Vice Misterem został z kolei 23-letni Patryk Bogdański z Ostrołęki.

Gratulacje!

Zdjęcia kandydatów i gwiazd z gali Mister Polski 2020 znajdziecie w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Mister Polski 2020 - poznajcie wszystkich kandydatów i zobaczcie ich rozbierane zdjęcia [FOTO]