"Miłość do kwadratu" - premiera polskiej komedii Netflixa

Netflix stale powiększa pulę polskich filmów. W ostatnim czasie na platformie pojawił się nowy film „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, który zyskał rozgłos dzięki grającej w nim parze, Julii Wieniawie i Nikodemowi Rozbickiemu. Mimo tego film po premierze spotkał się z dużą krytyką. W ostatnim czasie na popularności zyskał również „Wiedźmin”, kręcony na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego. Co ciekawe, pierwszą polską produkcją dla Netflixa był serial „1983”, w reżyserii Agnieszki Holland. Obecnie w przygotowaniu są m.in. serial „Otwórz oczy” i „Sexify”. Jednak najbliższa polska premiera, jaka czeka nas na Netflixie to „Miłość do kwadratu”, czyli pierwsza polska komedia romantyczna na tej platformie.

Zobacz także: Julia Quinn, autorka książek o Bridgertonach, zdradza jak potoczą się losy bohaterów serialu Netflixa

O czym będzie „Miłość do kwadratu”?

Wiemy czego możemy spodziewać się w nowej polskiej produkcji Netflixa. Komedia romantyczna będzie przedstawiać losy Moniki, nauczycielki wiodącej „podwójne życie”. Kobieta godzi pracę w szkole z modelingiem, w którym posługuje się imieniem Klaudia. W czasie sesji zdjęciowej poznaje Enzo, popularnego flirciarza. Między dwójką zrodzi się namiętny romans. Czy ich relacja przetrwa wszelkie trudności, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć?

Przeczytaj również: Jennifer Grey, czyli kultowa "Baby" zatańczy w nowej wersji filmu "Dirty Dancing". Jak aktorka wygląda po 33 latach?

"Miłość do kwadratu" - kto wystąpi w filmie?

Reżyserem „Miłości do kwadratu” jest Filip Zylber, który ma na swoim koncie kilka popularnych produkcji, jak „Serce nie sługa”, czy „Jak poślubić milionera?”. W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Mirosław Baka, Wojciech Kalarus, Krzysztof Czeczot, Anna Smołowik i Jacek Knap.

Zobacz też: „Malcolm i Marie”: szykuje się najgorętsza premiera sezonu od Netflix. Kiedy premiera?

"Miłość do kwadratu" - zwiastun filmu