Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zakończyli swój związek jeszcze w ubiegłym roku. Aktorka w połowie stycznia potwierdziła tę informację za pośrednictwem social mediów. Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe - napisała wówczas. Teraz do mediów wyciekły powody rozstania medialnej pary. O co poszło?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: powody rozstania

Instagramowe oświadczenie Adriany Kalskiej było nieco lakoniczne, co jednak ani trochę nas nie dziwi, bowiem para nigdy nie dzieliła się szczegółami dotyczącymi ich związku. O tym, co mogło poróżnić Izę i Marcina z "M jak Miłość" napisał magazyn "Party". Podobno powodem miała być praca. W kwietniu Ada zaczęła w Krakowie zdjęcia do serialu "Papiery na szczęście", w którym gra główną rolę. Z kolei Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie dostał rolę w serialu „Zniewolona”. Do tego kręcił jednocześnie trzy filmy i dwa seriale, więc nie miał wiele czasu dla ukochanej. Gdy z powodu pracy zaczęli się mijać, miłość w końcu wygasła - czytamy w dwutygodniku. 

Od czasu opublikowania oświadczenia, Adriana Kalska nie pojawiła się publicznie. Z kolei Mikołaj Roznerski pojawił się na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", w którym zagrał jedną z głównych postaci. Na pytania dziennikarzy o rozstanie, nie udzielał odpowiedzi. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: czy dalej będą grać parę w "M jak Miłość"?

Roznerski i Kalska byli parą od 2018 roku, a w serialu "M jak miłość" grali, a właściwie nadal grają małżeństwo. Od razu nasunęła się więc myśl, czy scenarzyści hitu TVP również zakończą ich relację. Aktorka w styczniowym oświadczeniu napisała co prawda, że oddziela życie prywatne od zawodowego i wciąż będzie grać z ex-partnerem (cyt. "Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będzie mogli nas oglądać na scenie i ekranie."), ale nie napisała, jakie produkcje ma na myśli.

Teraz doczekaliśmy się oficjalnej odpowiedzi twórców "M jak Miłość".

Żadnych zmian w związku z prywatnymi sprawami aktorów nie planujemy. Ich bohaterowie dopiero się zeszli – powiedziała magazynowi "Party" Karolina Baranowska, przedstawicielka MTL Maxfilm, firmy produkującej serial.

Gwiazdy czeka zatem ogromne wyzwanie aktorskie. Zagranie szczęśliwej pary chwilę po rozstaniu może nie być łatwe...