Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska oficjalnie nie są już razem. Aktorzy byli parą od 2018 roku, a w serialu "M jak miłość" grali, a właściwie nadal grają małżeństwo. Plotki, o tym, że Kalska i Roznerski nie są już razem pojawiły się już jakiś czas temu. Fani zauważyli, że aktorzy nie obserwują się wzajemnie na Instagramie, a więc prawdopodobnie ograniczyli ze sobą kontakt. Dopiero przed kilkoma dniami Adriana Kalska wydała oświadczenie, w którym potwierdziła zerwanie zaręczyn. Co napisała?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Jest oświadczenie aktorki

Adriana Kalska oficjalnie wypowiedziała się na temat rozstania z Mikołajem Roznerskim. Zrobiła to poprzez krótki wpis na InstaStories. Aktorka ujawniła, że związek zakończył się w ubiegłym roku i podkreśliła, że więcej nie będzie poruszała tego tematu: 

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe - napisała aktorka.

Kalska dodała, że rozstanie nie wyklucza ich dalszej współpracy zawodowej

Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będzie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności.

 

fot: Instagram @adriana.kalska.official

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: historia miłości

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska uchodzili za jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Nie udzielili nigdy wspólnego wywiadu, a na ściance pojawili się razem zaledwie kilka razy. 

O tym, że są parą dowiedzieliśmy się w marcu 2018 roku. Spekulowano, że połączył ich serial "M jak miłość", aktor zdementował jednak tę informację i ujawnił, że poznali się na długo przed rozpoczęciem pracy na planie popularnej produkcji: Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość" i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Roznerski.

Zobacz także:

Kalska, w odróżnieniu od ex-partnera, nigdy nie skomentowała związku w mediach:

To nasza prywatna sprawa. Nie mam ochoty na ten temat się wypowiadać [...] Chyba nikt nie lubi wchodzenia z butami w jego życie prywatne? To nic przyjemnego - przyznała w wywiadzie dla "Gali".

Roznerski był nieco bardziej wylewny. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" ujawnił, że aktorka pomogła mu rozwiązać problemy osobiste:

Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestań udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle. Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić - powiedział wówczas.

W maju 2019 roku Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się. Podobno miało to miejsce podczas romantycznych wakacji w Wenecji. Od tamtej pory wielokrotnie pojawiały się plotki o rychłym ślubie, których oboje nigdy nie skomentowali. Już teraz wiadomo na pewno, że ślubu nie będzie.