Mieszkańcy mieli dość odgłosów seksu sąsiadów

W ostatnich dniach w Internecie co chwila można natrafić na zażalenia mieszkańców bloków w stosunku do innych sąsiadów. Ostatnio pisałyśmy o liście jednej z sąsiadek, której przeszkadzały bachory i kaszojady. "Trzymajcie swoje bachory w zagrodach albo niezwłocznie naprawiajcie szkody wyrządzone przez kaszojady" - to tylko fragment listu. Więcej możecie przeczytać w naszym artykule.

Dzisiaj cały Internet i media społecznościowe żyją innym listem. Tym razem chodzi o sąsiadów, którzy zakłócają spokój innym swoimi jękami i innymi odgłosami wydawanymi podczas współżycia o każdej porze dnia.

Wszyscy mieszkańcy klatki mają serdecznie dość Waszych jęków, wrzasków, pisków i innych odgłosów podczas współżycia! Wasze mordercze odgłosy o każdej porze dnia (szczególnie pani!) są nie do zniesienia, osoby tu mieszkające nie muszą tego wysłuchiwać, a tym bardziej dzieci!

Widać mieszkańcy mieli już dosyć, stąd tak dosadne upomnienie sąsiadów i przywołanie ich poczucia wstydu.

Popęd seksualny można mieć w każdym wieku, ale to co dziej się u Was brzmi jak zarzynanie świniaka! Wstydźcie się !!!

Ten list stał już się viralem w Internecie, a przytoczona historia z pewnością jest historią wielu mieszkańców bloku. Czy mieliście podobne doświawczenia?

Jeśli chcecie podzielić się swoją historią, piszcie do nas na adres: redakcja.kobietapl@burdamedia.pl.