Michelle Obama świętowała swoje urodziny

Michelle Obama to najbardziej podziwiana kobieta na świecie. Tak wynika z badań przeprowadzonych w 2019 roku przez You Gov. Pierwsza Dama Ameryki w rankingu wyprzedziła między innymi Królową Elżbietę II, Angelinę Jolie czy Oprah Winfrey.

Michelle Obama w oczach swojego męża też jest podziwiana, co widać w najnowszym wpisie Baracka Obamy w mediach społecznościowych. Były prezydent USA z okazji 56. urodzin żony zamieścił wzruszający wpis i podzielił się prywatnymi zdjęciami z Michelle Obamą.

Barack Obama w pięknych słowach o Michelle

Michelle Obama z okazji swoich urodzin usłyszała od swojego męża piękne słowa.

"Na każdym z tych zdjęć jesteś moją gwiazdą. Wszystkiego najlepszego kochanie" – napisał na Instagramie i Twitterze Barack Obama zamieszczając piękne czarno-białe zdjęcia z żoną.

Widać, że Internautów zachwycił ten wpis i w komentarzach pisali: "Chciałabym znaleźć kiedyś kogoś, kto będzie na mnie patrzył tak, jak Barack patrzy na Michelle", "Wszystkiego najlepszego dla królowej Ameryki".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In every scene, you are my star, @MichelleObama! Happy birthday, baby!

Post udostępniony przez Barack Obama (@barackobama) Sty 17, 2020 o 6:11 PST

Michelle Obama i Barack Obama - tak wygląda prawdziwa miłość

Michelle i Barack Obama to zdecydowanie jedna z ulubionych par Ameryki. "27 lat temu ten facet obiecał mi życie pełne przygód. Tak właśnie się stało. Teraz przed nami kolejny rozdział naszego wspólnego życia. Czuję magię, która nagromadziła się między nami przez te wszystkie lata." – napisała Michelle Obama w ubiegłym roku z okazji rocznicy ślubu. Jednak Pierwsza Dama nie zawsze w takich pięknych i słodkich słowach mówiła o swoim mężu. W ich małżeństwie pojawiały się też gorsze chwile, o czym Michelle nie bała się mówić publicznie. W wywiadzie z Oprah Winfrey, Michelle przyznała, że "Cóż, idziesz na terapię, ponieważ wydaje ci się, że psycholog pomoże ci sformułować odpowiednie zarzuty przeciwko drugiej osobie w związku. Jednak jak się okazało, nie na tym polegała nasza wspólna praca podczas sesji. Chodziło bardziej o to, żeby zajrzeć w głąb siebie, eksplorować to, co daje nam na co dzień szczęście. Odkryłam, że potrzebuję jego wsparcia, że powinien mi więcej dawać od siebie. Jednak teraz oboje pochylamy się nad tym jak ułożyć sobie dalsze wspólne życie".

Wszystko wskazuje na to, że Michelle Obama i Barack Obama przeżywają teraz szczęśliwe chwile, co widać na ich najnowszych zdjęciach.