Michelle Obama skomentowała wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego

Michelle Obama wystąpiła ostatnio w znanym programie „Access Hollywood”, żeby porozmawiać o swoim nowym programie kulinarnym na Netflixie, „Waffles + Mochi”. Obama przekonuje, że show spodoba się nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom. Program wiążę się z wieloletnim działaniem byłej pierwszej damy na rzecz zwalczania otyłości wśród dzieci i promowaniem zdrowego odżywiania. 

Jeden z prowadzących „Access Hollywood” zapytał Obamę o jej wrażenia po głośnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego, w którym para szczerze opowiedziała o swoim życiu w rodzinie królewskiej.

Myśląc o tym, przez co przeszli Harry i Meghan, zastanawiam się nad tym, jakie znaczenie ma w dzisiejszych czasach rodzina. Modlę się o przebaczenie, miłość i determinację, która pomoże im w przyszłości rozwiązać ten konflikt, ponieważ nie ma nic ważniejszego od rodziny - skomentowała była pierwsza dama.

Meghan Markle i książę Harry w wywiadzie z Oprah Winfrey

Minął już tydzień od wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z gwiazdą amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey, ale emocje po nim jeszcze nie opadły. Małżonkowie podczas rozmowy wyjawili kilka niewygodnych faktów, które mogą zagrozić wizerunkowi całej rodziny królewskiej. Meghan Markle oskarżyła Windsorów o depresję, myśli samobójcze, a nawet rasistowskie komentarze wobec jej nienarodzonego jeszcze wtedy syna Archiego. Od tego czasu pałac Buckingham zdążył wydać już oświadczenie w sprawie wywiadu.

Cała rodzina ze smutkiem dowiedziała się, jak trudne były dla Harry'ego i Meghan ostatnie lata. Poruszone przez nich kwestie, szczególnie te związane z rasą, są bardzo niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, są traktowane bardzo poważnie i zostaną omówione prywatnie przez rodzinę. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.