Michał Zebrowski i Aleksandra Żebrowska są małżeństwem od dekady. Mimo sporej różnicy wieku (małżonków dzieli 15 lat) są wyjątkowo zgodną parą. Co ciekawe, znają się od dzieciństwa - ich rodzice pozostawali w sporej zażyłości od czasów, gdy Aleksandra była kilkulatką.

Z okazji okrągłej rocznicy ślubu aktor postanowił sprawić ukochanej wyjątkową niespodziankę: zabrał ja do Paryża. W romantycznych okolicznościach zakochani nie tylko zwiedzili światowe centrum mody, ale też, co upamiętnili na instagramie - zdecydowali się na niezwykle romantyczny, symboliczny gest. Na jednym z paryskich mostów zawiesili kłódkę symbolizującą trwałe łączące ich uczucie, a kluczyk wrzucili do Sekwany. Reakcjach fanów dowodzą, że pomysł na celebrowanie tego święta w taki właśnie sposób przypadł do gustu nie tylko samym zainteresowanym: pod zdjęciem w krótkim czasie zaroiło się od pewnych ciepłych słów komentarzy i lajków. 

Michał Żebrowski zrobił żonie romantyczną niespodziankę na rocznicę

I faktycznie, Michałowi i Aleksandrze Żebrowskim parze można tylko zazdrościć: taki małżeński dorobek jest rzadkością nie tylko wśród przedstawicieli showbiznesu, ale także w zwykłych „szarych” kręgach. Badania CBOS jasno pokazują, że jeśli chodzi o trwałość związków w Polsce, zdecydowanie panuje tendencja spadkowa (rocznie rozwodzi się ok. 65 tysięcy par). Żebrowskim zazdrościmy nie tylko samego wypadu do Paryża, ale przede wszystkim tego, ze w wyjątkowy sposób potrafią pielęgnować łączące ich uczucie i w tej sposób zacieśniać więź. Brawo!