Ola Żebrowska kilka miesięcy temu ogłosiła, że niedługo znowu zostanie mamą. Informacją podzieliła się w typowy dla siebie sposób, obracając sytuację w żart. Żona Michała Żebrowskiego słynie z ogromnego dystansu do siebie, pokazywania realiów macierzyństwa i przedstawiania swojego ciała zgodnie z ruchem body positivity. Celebrytka chętnie zajmuje stanowisko w ważnych kwestiach i ochoczo bierze udział w kampaniach społecznych.

Michał Żebrowski świętował Dzień Matki w nietypowy sposób. Ciężarna Ola Żebrowska oburza internautów

Z okazji Dnia Matki mieliśmy okazję zobaczyć wiele zdjęć celebrytów z ich mamami, wiele gwiazd z własnymi pociechami czy wspomnieniami z sesji ciążowych. Wyjątkiem nie był Michał Żebrowski, który na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie ciężarnej Oli Żebrowskiej. Żona aktorka pozuje bez majtek, jednak wszelkie sfery intymne są zakryte. Ola na fotografii pokazuje piękne, zmieniające się ciało kobiety w ciąży.

Niestety, zdjęcie nie przypadło do gustu internautom, którzy uważają, że zdjęcie jest zbyt wyzywające i przekracza sferę intymności. W komentarzach pojawiło się wiele wypowiedzi oburzonych osób, które nie kryły swojego niesmaku:

 

Rozumiem wszystko,  ale tak intymne zdjęcie to tylko sprawa państwa Żebrowskich

Niesmaczne! :(

Nie lubię takich zdjęć. Nie widzę potrzeby ich pokazywać

Wszystko wszystkim, ale takie zdjęcia powinniście państwo zachować tylko i wyłącznie dla siebie. Po co upubliczniać i dawać pożywkę dla tanich brukowców

Dla mnie nieapetyczne!

Zero intymności, zero prywatności, jescze chwilę a okrakiem bedzię świecić do ekranu. Ehh te celebryty...

Zdania na temat fotografii są jednak podzielone, a przepiękne ciążowe zdjęcie Oli Żebrowskiej zostało odebrane także pozytywnie. 

Piękna mama!

Dużo miłości dla tej mamy

Kwintesencja kobiecości

MAMA pełną gębą!

PRZECZYTAJ TAKŻE: