Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru prosi o pomoc 

Michał Wójcik to jeden z członków uwielbianego przez wszystkich Kabaretu Ani Mru-Mru. Artysta zwrócił się do swoich fanów z wielką prośbą. Chodzi o pomoc dla jego partnerki Jani, u której wykryto nowotwór.

Kochani, całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc – mówi Michał Wójcik w specjalnym nagraniu.

Za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl, artysta zbiera pieniądze na leczenie dla swojej ukochanej.

O pomoc dla partnerki Michała Wójcika poprosili również koledzy z kabaretu Ani Mru-Mru.

Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno! Jesteście z nami? – czytamy na oficjalnym fanpage'u grupy na Facebooku.

Nagranie Michała Wójcika obiegło Internet i w ciągu trzech dni udało się już uzbierać ponad 170 tys. złotych. Celem było 150 tysięcy. 

Kim jest partnerka Michała Wójcika z Ani Mru-Mru?

"Jani jest... Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną :)) i Kobietą Sukcesu... Na każdym polu." - napisał Michał Wójcik o swojej partnerce na stronie zbiórki.

Fani Michała Wójcika wspierają artystę w tym trudnym czasie. "Michał, Janiu! nie ma innej opcji, będzie dobrze. Za tyle lat Człowieku co dawałeś nam uśmiech, wręcz ryk, że boki pękały masz Bracie chody u Pana Boga, a jak trzeba, to modlitwą pomożemy. Chwała wszystkim ludziom dobrego i szczerego serca."

Zobacz także:

Przeczytaj także: Her Story: "Dowiadujesz się o raku i nagle wszystko staje się nieistotne" [WIDEO]