Michał Szulc jest jednym z najdłużej działających na polskim rynku projektantów. Kolekcję wiosna lato 2015 zaprezentował podczas portugalskiego tygodnia mody Moda Lisboa, jest też jednym z niewielu polskich designerów z własnymi perfumami Sale Perfume 01. Michał Szulc jest też wykładowcą na uczelniach artystycznych, a jego modową wizję można określić jako szalenie spójną. To głównie minimalizm, ale bardzo kobiecy. Taką też kolekcję stworzył dla marki Tatuum – naturalne tkaniny i proste formy.

Całość nosi przewrotną nazwę "Naturally Together" i złożona jest z 16 limitowanych modeli.

"Zaprojektowanie autorskiej kolekcji dla TATUUM okazało się świetnym wyzwaniem. Dzięki minimalistycznym formom i lnianym tkaninom o zróżnicowanej grubości stworzyłem linię, która naturalnie wpisuje się w estetykę obu marek. W efekcie naszej pierwszej, oficjalnej współpracy przy damskiej kolekcji, powstało kilkanaście sylwetek damskich, w których konstrukcja gra najważniejszą rolę", komentuje współpracę Michał Szulc. 

Kolory sylwetek to biel, melanżowa szarość i denimowy granat. Dominują lekkie, trapezowe sukienki i tzw. total looki z topu i spódnicy, które można nosić razem lub osobno. Dla fanek prostoty w modzie na lato będą idealne!