Od wczoraj polskie media nie żyją niczym innym, jak tylko wywiadem, którego Kuba Wojewódzki udzielił portalowi Playboy.pl. Po dogłębnej lekturze rozmowy można się zorientować, że showman zmieszał w niej z błotem nie tylko Małgorzatę Rozenek i Radka Majdanie, lecz także m.in. Michała Piróga.

HOT NEWS: Radosław Majdan o Kubie Wojewódzkim: Jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Ale obraziłeś moją żonę

Król TVN-u w mocnych słowach odniósł się do tego, jak swoją karierę w mediach buduje juror You Can Dance i gospodarz Top Model. Wojewódzki wytknął Pirógowi m.in. to, że jest w stanie zrobić bardzo wiele dla sławy i że próbuje być kontrowersyjny na siłę tylko po to, żeby się o nim cały czas pisało.

Oto, w jakich słowach podsumował karierę Michała:

On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik „Dziecko” zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy.

Co ciekawe, kwestię rzekomego porozumienia zupełnie inaczej widzi Piróg. Choreograf dziś w południe zareagował na wypowiedź Wojewódzkiego na swoim Facebooku. I choć próbował napisać komentarz w spokojnym tonie, to jednak nie było się bez uszczypliwości pod adresem Kuby (pisownia oryginalna):

Błąd drogi Kubo ja Pana szanuje, zarówno za poglądy, chociaż nie mogę się z nimi w większości zgodzić, za siłę i wiarę w siebie samego, za samouwielbienie i wypaczone spojrzenie na świat. Patrzę z podziwem jak walczy Pan o "kraj ludzi myślących" wylewając pomyje na innych szukając tym samym poklasku od mówiących w Pana zaadaptowanym językiem większości nienawidzącej. Podziwiam nawet ze tę desperację w dążeniu do bycia mentorem. Tym się różnimy że ja jestem człowiekiem który robi swoje i jest kim jest a klaunem i jak Pan to ujął przebierańcem zawsze był Pan. No bo chyba na tym polega Pański niewyuczony zawód show mena ??? Szanuję bo każdy ma prawo zbłądzić nawet Pan … Pozdrawiam serdecznie i proszę pamiętać od samouwielbienia do szaleństwa jest cienka granica. Upadały już większe gwiazdy i się podnosiły, ale proszę zauważyć, że podnosiły się będąc młodymi.

Przyznacie, że szczególnie ostatnie zdanie mogło Kubę zaboleć. No chyba, że faktycznie ma skórę tak grubą jak zawsze zapewnia...

CZYTAJ TEŻ: Kuba Wojewódzki w Playboyu ostro o Małgorzacie Rozenek i Radku Majdanie: Można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da

Zobacz także:

Po tym, jak do słów Króla TVN-u odniosła się już Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, teraz dołącza do nich Michał Piróg.

Ciekawe, czy fragmenty wywiadu o sobie skomentują także Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Kraśko i Karolina Frerstein, których Kuba także nie oszczędził. Czekamy na ich oświadczenia z niecierpliwością!