Sztuka uwodzenia. Zacznij od imienia

Sztuka uwodzenia zdobywa coraz więcej fanów. Dobrze wiemy, co dla mężczyzn jest najbardziej istotne w kwestii kobiety. Charakter? Byłoby fajnie. Ale nie oszukujmy się, charakter to nie wszystko - przynajmniej według nich.  Ale czy którakolwiek z nas pomyślałaby, że dla facetów może się liczyć imię kobiety? Najnowsze badania sugerują nam, że – o dziwo- tak właśnie jest!

Zobacz też:

Alchemia uwodzenia - jak uwieść faceta?

5 sposobów na to, żeby go uwieść!

Najbardziej uwodzicielskie polskie imiona

Badania sondażowe BabyNameWizard.pl wytypowały 10 najbardziej uwodzicielskich kobiecych imion. Ankietowani mężczyźni byli jednogłośni! Na liście znalazły się 3 polskie imiona. Domyślacie się które?

Adrianna

Jest z nami jakaś Ada? Okazuje się, to właśnie to imię znalazło się na liście najpiękniejszych. Jak mówią sami ankietowani:

Zobacz także:

- Posiada niezaprzeczalny urok osobisty i dba o swoją powierzchowność, czym przyciąga spojrzenia mężczyzn. Jej małżonek z pewnością będzie wiódł sielski, pełen dobrobytu żywot, gdyż Adrianna o wszystko zadba.

Paulina

Kolejnym wytypowanym zostało imię Paulina. To właśnie polski wariant imienia oczarował mężczyzn na całym świecie!

- Z natury jest to kobieta o silnie rozwiniętym instynkcie rodzinnym i opiekuńczym. Jej mąż powinien być niezwykle wyrozumiały i czujny, aby na czas docenić działania Pauliny i chwalić jej inteligencję

Natalia

Kiedyś imię Natalia było bardzo popularne, teraz nadawane jest coraz rzadziej. Jak widać, to błąd! Być może męska ankieta zmieni koleje losu?

- Małżeństwo traktuje poważnie, a o rodzinne tradycje dba z odpowiednim poświęceniem. Nie jest jednak typem domatorki, nie lubi jak rodzina ją przytłacza i ogranicza. Zostaje dobrą i oddaną żoną, nie łatwo jednak zdobyć jej serce. Jeśli ktoś podbije jej serce – szczerze i bezinteresownie pokocha go. – mówią ankietowani.

Na liście znalazły się także: 1. Scarlett, 2. Nicolette, 4. Anais, 6. Alessandra, 7. Chanel, 8. Soraya, 10. Giuliana.

Kobiety! Zgadzamy się z tym wyborem?

Przeczytaj też:

Feromony - jak działają?

12 trików na idealny seks

Mowa ciała kobiety - jak uwodzą kobiety?