Była pierwsza dama USA, Melania Trump udzieliła telewizji FOX pierwszego wywiadu od czasu opuszczenia Białego Domu. Padło w nim wiele mocnych stwierdzeń, m.in. odnośnie polityki Bidena. Nie zabrakło też pochwał dla polityki męża, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa oraz tłumaczenia, dlaczego nie pojawiła się na okładce "Vogue'a".

Melania Trump krytycznie o rządach Bidena. Chce znowu zamieszkać w Białym Domu?

W niedzielę telewizja FOX opublikowała pierwszy wywiad z Melanią Trump od czasu opuszczenia Białego Domu. Jedno z zadanych jej pytań dotyczyło perspektywy ponownego ubiegania się o urząd prezydenta, co od pewnego czasu sugeruje Donald Trump. Żona byłego prezydenta przyznała, że nie wyklucza takiej możliwości.

Myślę, że wiele osiągnęliśmy w ciągu czterech lat administracji (Donalda Trumpa - red.). Dbanie o Biały Dom sprawiało mi radość. Przez pewien czas to był mój dom, zrozumiałam, że to dom ludzi. To był przywilej, móc tam mieszkać - powiedziała sprzyjającej Republikanom stacji.

Kwestię ewentualnej reelekcji męża, o którą Trump może ubiegać się w 2024 roku, skwitowała słowami: »Never say never« (tłum. Nigdy nie mów nigdy).

Jednocześnie, w wywiadzie Melania Trump krytycznie oceniła politykę Joe Bidena:

Myślę, że to smutne widzieć to, co się dzieje, jeśli naprawdę się temu przyjrzysz [...] Myślę, że wiele osób zmaga się i cierpi, i jeszcze to wszystko co się dzieje na świecie [...] Bardzo smutno jest to widzieć i mam nadzieję, że szybko się to zmieni - przyznała.

Dlaczego Melania Trump nie pojawiła się na okładce "Vogue'a"?

W rozmowie z telewizją FOX Melania Trump po raz pierwszy wypowiedziała się na temat braku własnej okładki "Vogue'a". To, że pierwsze damy USA się na niej pojawiały było niepisaną tradycją kultywowaną od lat. Dlaczego w porównaniu do innych pierwszych dam - Hillary Clinton, Michelle Obamy, czy niedawno - Jill Biden, żona Trumpa nie pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji "Vogue'a"?

Są stronniczy, mają swoje sympatie i antypatie. To jest oczywiste, a Amerykanie i inni ludzie to widzą. To była ich decyzja, a ja miałam o wiele więcej ważniejszych spraw do zrobienia w Białym Domu, niż bycie na okładce "Vogue'a" - powiedziała Melania Trump.

Myślicie, że chodziło tylko o to, że amerykański "Vogue" nie sprzyjał Trumpom? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: