Meghan Markle wybrała się z synkiem na mecz polo

To pierwsze publiczne wyjście Meghan Markle z synkiem po porodzie, nie licząc oczywiście chrztu Archiego.

Księżna Sussex wybrała się z dzieckiem na coroczny charytatywny mecz polo, w którym grał książę Harry i książę William. Było to rodzinne wyjście rodziny królewskiej, ponieważ na meczu pojawiła się również księżna Kate z trójką dzieci.

Oczywiste było, że pojawienie się Meghan Markle z synkiem wzbudzi ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Zdjęcia księżnej obiegły media i były szeroko komentowane.

Meghan Markle doświadczyła "momshamingu"

Zwłaszcza mamy wytknęły Meghan Markle podstawowe błędy jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. To pokazuje, że zjawisko określane jako "momshaming" nie omija także rodziny królewskiej, a matki w Internecie potrafią być bezlitosne. Co dokładnie zarzucają księżnej Sussex?

W komentarzach Internautki piszą, że na zdjęciach Meghan wygląda jakby zaraz miała upuścić dziecko. 

"Sposób, w jaki trzymany jest Archie. Przerażający",

"Meghan wygląda, jakby miała go upuścić",

"Nie ma pojęcia o tym, jak poprawnie nosić dziecko, bo na co dzień opiekują się nim nianie",

"Za kilka lat Archie będzie mógł podziękować mamie za zwyrodnienia kręgosłupa",

"Przytrzymaj mu główkę, Meghan!" - takich komentarzy w Internecie jest mnóstwo.

Ale to niejedyne krytyczne słowa pod adresem świeżo upieczonej mamy. Internautki zarzucają również księżnej, że w tak słoneczny dzień nie założyła dziecku czapeczki na głowę: "Gdzie czapeczka, która zasłoniłaby jego małą buzię przed słońcem? Przecież to niemowlę!".

Zawsze krytykować jest najłatwiej. Co z tego, że Meghan wygląda na szczęśliwą mamą i z czułością opiekuje się synkiem, kiedy trzeba wytknąć jej to co robi źle. Dlaczego nikt nie pisze o tym, jak Harry z czułością obejmuje żonę i ojcowskim gestem głaszcze synka? Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiałe, zwłaszcza w sieci. Czy mamy już zapomniały o tym, jak wyglądały ich pierwsze dni, czy tygodnie macierzyństwa? Każda z nas przez to przechodziła i żadna nie była chodzącym ideałem. Nie zapominajmy o tym.

Meghan Markle założyła "worek na ziemniaki"?

Dokładnie tak mówi się w Internecie o stylizacji Meghan Markle na charytatywnym meczu polo. "Co ona założyła? Ta sukienka wygląda jak worek na ziemniaki", "Czy Meghan nie stać na żelazko?" - pytają Internautki w komentarzach.

Użytkowniczki zwłaszcza zauważyły kontrast pomiędzy Meghan, która założyła luźną, wygniecioną sukienkę, która zdaniem wielu miała ukryć pociążowe niedoskonałości, a księżną Kate w podkreślającej jej nienaganną figurę stylizacji.

Meghan Markle udowadnia, że woli czuć się swobodnie w luźnej kreacji, niż męczyć w niewygodnym stroju, bo tak wypada.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Meghan Markle z synkiem w naszej galerii.