Meghan Markle trafiła do szpitala? 

Kobieta wyglądająca dokładnie jak Meghan Markle trafiła do szpitala Santa Barbara Cottage w Montecito, a wiadomość o tym zdarzeniu przekazał portal New Idea. Według informatorów kobieta już od dwóch tygodni wyglądała, jakby miała urodzić lada dzień, choć termin miała dopiero na czerwiec. Czy doszło więc do komplikacji? Może okazać się, że na potwierdzenie tych przypuszczeń będziemy musieli jeszcze chwile poczekać.

Szpital, do którego wedle wszelkiego prawdopodobieństwa trafiła Meghan, cieszy się ogromną popularnością wśród sławnych i bogatych ludzi zamieszkujących okolice Montecito w Kalifornii. Co za tym idzie, personel przyzwyczajony jest do dyskrecji.

Meghan Markle: zbliża się poród

Wieść o pobycie Meghan Markle w szpitalu poważnie zaniepokoiła fanów, ponieważ kobieta otwarcie mówiła o tym, że marzy o domowym porodzie. Jednocześnie jednak od wyznaczonego terminu dzieli ją około miesiąc. Wszystko to wzbudziło niepokój o stan zdrowia ciężarnej.

Ponoć przyjścia malucha na świat nie mogą doczekać się nie tylko rodzice, ale też przyszły starszy brak – Archie, który niedawno rozpoczął naukę w ekskluzywnym przedszkolu. Chłopiec już od jakiegoś czasu mówi sam o sobie „starszy brat”, jakby dziecko już pojawiło się na świecie.