Ten moment, gdy na świecie pojawi się kolejne royal baby jest coraz bliżej, ale Meghan Markle nie schodzi z oczu (i ust) wszystkich właściwie od pierwszych chwil, gdy wiadomość o jej ciąży wyszła na światło dzienne. Od tego momentu nie tylko bacznie obserwowano styl ciężarnej księżnej i komentowano kolejne kreacje, w których się pokazywała, a trzeba uczciwie oddać, że ciąża bardzo jej służy, a wybory stylizacji są nie mniej trafione i zapadające w pamięć niż te, którymi zasłynęła wcześniej.

Kiedy urodzi się dziecko Meghan Markle?

Opinia publiczna wciąż chętnie angażuje się zarówno w zakłady dotyczące płci, jak i imienia, bo przybliżona data narodzin dziecka Meghan Markle została podana do informacji publicznej przez sam Pałac Kensington w październiku ubiegłego roku. Tymczasem jednak, jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznej pracy, ta informacja może różnić się od stanu faktycznego. Jak to możliwe? Księżna zapytana przez jednego ze swoich fanów, ile zostało jeszcze do rozwiązania, miała przewrotnie odpowiedzieć, że jest ono „bliżej, niż dalej”. Ta informacja zbudziła falę spekulacji, jakoby maleństwo księżnej Sussex miało przyjść na świat już w lutym tego roku!

Meghan Markle urodzi już w lutym 2019 r.?

Trudno rozstrzygnąć prawdziwość tej tezy jedynie na podstawie wypowiedzi księżnej, ale jeśli uważnie przyjrzeć się zdjęciom powiększającego się brzuszka, bardziej realne zdaje się jednak, że maluch przyjdzie na świat tak jak zapowiedziano, czyli na wiosnę 2019. Księżna owszem, nabrała ciążowych kształtów, ale sądząc po rozmiarze brzucha i wszelkich innych racjonalnych przesłankach, kolejny następca tronu dołączy do członków royal family zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią.

Z dużym prawdopodobieństwem można określić, że już na etapie planowania podróży książęcej pary do Australii, w  trakcie której podano informację o błogosławionym stanie księżnej do publicznej wiadomości, wiadomo było, że księżna spodziewa się dziecka. Udając się z pierwszą oficjalną zagraniczną wizytą w tak odległą podróż Meghan najpewniej była już w drugim trymestrze ciąży. Tym samym, zgodnie z obliczeniami, dziecko Meghan urodzi się w marcu lub kwietniu tego roku.