Meghan Markle obchodzi 40. urodziny! W świątecznym video naigrywa się z rodziny królewskiej i daje popis talentu komediowego

4 sierpnia Meghan Markle obchodzi swoje urodziny -  w tym roku 40. I trzeba przyznać, że w jej przypadku sprawdza się zasada, że "40. to dziś nowa 30.", bo księżna Sussexu jeszcze nigdy nie wyglądała tak kwitnąco. W tym roku Meghan Markle drugi raz została mamą - na świat przyszła siostra Archy'ego, mała Lili. Poza tym książęca para przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wreszcie odnaleźli spokój. Meghan Markle wreszcie może też spełniać się zawodowo, a większość czasu poświęca rodzinnej fundacji Archewell.

Działalność charytatywna to ważna część życie Meghan Markle, nic dziwnego, że rozgłos w mediach z okazji swoich 40. urodzin, postanowiła wykorzystać dla dobra własnej fundacji. Jak to zrobiła?

Czego życzy sobie Meghan Markle w swoje 40. urodziny?

Na stronie fundacji Archewell, Meghan Markle zamieściła zabawne video, w którym wraz z Melissą McCarthy, znaną komiczką, subtelnie naigrywa się z brytyjskiej etykiety (złośliwi oczywiście uważają, że etykiety brytyjskiej rodziny królewskiej) i pokazuje popis talentu komediowego. Jak wypadła? Sami oceńcie! 

"W moje 40. urodziny poprosiłam 40 przyjaciół: aktywistów, sportowców, artystów i światowych liderów o pomoc w rozpoczęciu globalnego działania: 40 minut mentoringu dla wsparcia kobiet w ich powrocie na rynek pracy. Tym razem mam nadzieję, że każde z nich pomoże komuś rozwijać swoje pasje i ułożyć życie zawodowe na własnych warunkach i mam nadzieję, że zainspirują również niezliczoną liczbę innych do poświęcenia 40 minut swojego czasu.
Jeśli jesteś w stanie, DOŁĄCZ DO NAS i zobowiąż się dziś, by poświęcić swoje 40 minut w służbie innym w sposób, który jest dla Ciebie odpowiedni. Czas, który poświęcisz, może przyczynić się do GLOBALNEJ FALI USŁUG i wywołać znaczący wpływ na całym świecie", napisała Meghan Markle pod urodzinowym postem.