Meghan Markle: czy spędzi święta z mamą?

Wszyscy zastanawiali się, czy Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym, będzie zapraszać swoją mamę na święta do pałacu. Do tej pory rodzina królewska zawsze spędzała Boże Narodzenie w swoim gronie i królowa Elżbieta II nie zmieniła zasad nawet dla księżnej Kate.

Niedawno w zagranicznych mediach pojawiła się plotka, że w tym roku mama Meghan Markle, Doria Ragland, otrzymała specjalne zaproszenie od królowej na święta z rodziną królewską. Jednak jak się okazuje, to nie jest potwierdzona informacja.

Victoria Murphy, królewska korespondentka podkreśliła, że Doria Ragland prawdopodobnie nigdy nie została zaproszona na święta do rodziny królewskiej, ponieważ nie leży to w zwyczaju królowej. "Myślę, że nie dojdzie do tego, bo nigdy nie zaprasza się teściów. Wiem, że pojawiały się takie doniesienia, ale nadal nie zostało to potwierdzone." 

Królowa Elżbieta II rok temu zaprosiła na święta, wówczas narzeczoną księcia Harry'ego i zaprosiła Meghan na święta. 

Jak spędza święta rodzina królewska?

Święta w rodzinie królewskiej zaczynają się kilka dni wcześniej, kiedy królowa Elżbieta i książę Filip organizują w Pałacu Buckingham kolację dla członków rodziny. Następnie udają się pociągiem do wschodniej Anglii do Sandringham House. To jedna z pięciu rezydencji królowej, gdzie para królewska zostaje aż do końca lutego. Podobno królowa osobiście dopilnowuje wszystkich przygotowań. W Wigilię o godzinie 17 cała rodzina królewska pije tradycyjnego angielskiego Earl Greya, po czym idzie pod 6-metrową choinkę.

Całe święta w rodzinie królewskiej odbywają się zgodnie z harmonogramem, zarówno dotyczącym strojów, jak i kolejności wchodzenia do pomieszczeń.

Ciekawe, jak udaje się w tym wszystkim okiełznać najmłodszych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Gru 15, 2018 o 2:45 PST