Meghan Markle w ciąży zachwyca naturalnością

Meghan Markle i Książę Harry odbywają właśnie oficjalną wizytę w Australii. Książęca para w ostatnich dniach odwiedziła plażę Bondi Beach, która jest jedną z najsłynniejszych plaż w Sydney. Księżna Meghan Markle i książę Harry wyglądali na bardzo wyluzowanych. Para nie szczędziła sobie czułych gestów i widać, że oprócz książęcych obowiązków, przyszli rodzice naprawdę wypoczywają w tym miejscu.

Księżna Meghan Markle odwiedzając plażę Bondi pozwoliła sobie nawet na odrobinę szaleństwa i założyła sukienkę maxi na ramiączka, co nie jest zgodne z protokołem królewskim, który mówi, że księżna nie może zakładać ubrań z odsłoniętymi ramionami. Jednak okoliczności tej wizyty były na tyle luźne, że zarówno Meghan, jak i Harry pozwolili sobie na pewną swobodę.

Wszystkie oczy zwrócone na Meghan Markle w ciąży

Po tym, jak Meghan i Harry ogłosili 15 października, że spodziewają się dziecka, oczy wszystkich zwrócone są na księżną Sussex. Podczas dyplomatycznej wizyty w Australii tłumy fotoreporterów towarzyszą książęcej parze na każdym kroku. Wszyscy wpatrują się w ciążowy brzuszek Meghan Markle. Każde pojawienie się księżnej jest szeroko komentowane, jak również jej stylizacje.

Księżna Meghan Markle podczas wizyty w Australii zachwyciła już w pierwszych dniach, kiedy pojawiła się w klasycznej białej sukience za kolano i beżowym trenczu. Trzeba przyznać, że księżna w tej stylizacji wyglądała zjawiskowo, a sukienka podkreślała delikatny ciążowy brzuszek.

Widać, że przyszła mama czuje się świetnie i promienieje w ciąży.