Meghan i Harry: wakacje

Meghan Markle i książę Harry wybrali się na krótkie wakacje. Dokąd pojechali na urlop? Okazuje się, że książęca para udała się do posiadłości George'a i Amal Clooneyów nad jeziorem Como we Włoszech. Przez trzy dni królewska para cieszyła się prywatnością i spokojem, o co zadbali Clooneyowie. George Clooney zaprosił Harry'ego i Meghan na wspólne wakacje jeszcze w czerwcu, jednak para znalazła chwilę na czterodniowy wypoczynek dopiero w sierpniu. Jak wynika z doniesień brytyjskich mediów, Clooneyowie zadbali o każdy szczegół, by zapewnić swoim gościom bezpieczeństwo i prywatność, współpracując przy tym z lokalną policją.

Zaproszenie George Clooney'a dla Meghan i Harry'ego

George Clooney udostępnił książęcej parze swój prywatny samolot, który zabrał Meghan i Harry'ego z Londynu do Włoch. Później kawalkada samochodów eskortowana przez policję zawiozła parę królewską do posiadłości Clooney'ów: 25-pokojowej willi Oleandra z XVIII wieku. Książęca para mogła dzięki temu cieszyć się wakacjami w spokoju, bez udziału fanów i fotoreporterów.

Harry i Meghan: odwiedziny u George Clooney'a

Panie, Amal i Meghan spędziły większość czasu przy basenie. Nie zabrakło również czasu na zabawy z bliźniętami - dziećmi Clooney'ów. Harry i George oddawali się z przyjemnością grze w koszykówkę. Media donoszą, że królewska para i George Clooney znają się od dłuższego czasu, a Meghan Markle bardzo przyjaźni się z Amal. Przypomnijmy, że sławna para była obecna na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle w maju tego roku.