Kiedy Meghan Markle urodzi?

Brytyjczycy i cała reszta świata, która bacznie śledzi losy brytyjskiego dworu, w napięciu oczekują momentu kulminacyjnego, czyli przyjścia na świat pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Od momentu ogłoszenia, że książęca para spodziewa się potomka, na ten temat napisano już chyba wszystko. Zagraniczne serwisy prześcigają się w doniesieniach na temat tego, jakie imię otrzyma maleństwo, jakiej będzie płci, gdzie księżna urodzi i w jaki sposób - ciekawość opinii publicznej nie ma granic. 

Pierwsze urodziny księcia Louisa. Te zdjęcia są urocze!

Ale faktycznie, jeśli dobrze zastanowić, się gołym okiem widać, ze nie chodzi tylko o fakt pojawienia się na świecie kolejnego następcy tronu. Meghan Markle od momentu pojawienia się u boku księcia wzbudzała ogromne emocje i dużo większy szum, niż pozostali członkowie royal family. Nie spuszczano z niej oka ani na moment i punktowano każde odstępstwo od etykiety, a że te księżna zaliczała hurtowo jedno po drugim, Meghan nie zeszła ze świecznika ani na moment.

W przededniu narodzin kolejnego pretendenta do brytyjskiego tronu wiadomo jedno: jego matką chrzestną z pewnością nie będzie księżna Kate Middleton. I wcale nie dlatego, że zgodnie z obiegową opinią księżne za sobą nie przepadają, a nawet, jak donoszą niektóre źródła, są głęboko skonfliktowane, ale zwyczajnie dlatego, że etykieta nie przewiduje takiej możliwości. 

W tej roli widziano już wiele bliskich Meghan kobiet: mówiło się, że ten zaszczyt przypadnie w udziale Serenie Williams, z którą Meghan pozostaje w ciepłych stosunkach od lat, projektantce Mishy Nonoo, która miała przestawić sobie Meghan i Harry’ego albo aktorce Jessice Mulroney.  

Kto zostanie matką chrzestną dziecka Meghan Markle

Dziś wiadomo, że matką chrzestną dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego najpewniej zostanie Victoria Beckham. Brytyjska gwiazda pozostaje w bliskim otoczeniu księżnej Sussex, była także wraz z mężem Davidem Beckhamem jednym z gości na ślubie książęcej pary. Sama zainteresowana, jak podają zagraniczne źródła, nie kryje ekscytacji z wyróżnieniem, jakie przypadło jej w udziale. Oficjalne źródła tego nie potwierdzają, ale wygląda to na prawdopodobny scenariusz. Tak jak wszystkie inne szczegóły związane z dzieckiem Meghan Markle i księcia Harry’ego, które pojawi się na świecie na dniach, na potwierdzenie tych przypuszczeń przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Victoria Beckham w roli matki chrzestnej dziecka Meghan to dobry wybór?

Meghan Markle urodzi w wodzie. O co chodzi?