Meghan Markle jest w ciąży

Spekulacje, że Meghan Markle jest w ciąży trwają już od jakiegoś czasu. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się jeszcze w czerwcu, gdy plotkarski magazyn "National Enquirer" zamieścił na okładce zdjęcie księżnej Meghan z powiększonym brzuszkiem, sugerując, że spodziewa się bliźniaków. Od tamtej pory media nieustannie podsycały domysły. Dziennikarze podchwytywali każdą wypowiedź księżnej, w której wyznawała, że marzy o własnej rodzinie i dzieciach. Temat powrócił ze zdwojoną siłą na początku września, gdy Meghan Markle pojawiła się na koncercie charytatywnym "100 Days of Peace" w granatowej sukience z falbanką z przodu, która optycznie zaokrągliła jej brzuch. Jednak do tej pory Pałac Kensington ani razu nie skomentował plotek. Podobnie jak sama zainteresowana. Tym razem jednak mamy oficjalną informację.

Meghan Markle w ciąży: Pałac Kensington potwierdza

Wszystko wskazuje na to, że spekulacje na temat ciąży Meghan Markle okazały się prawdziwe. Książę i księżna Sussex właśnie rozpoczęli swoją oficjalną podróż po Australii. Po wylądowaniu, na lotnisku przywitały ich tłumy. Oczy wszystkich były zwrócone na księżną Meghan, która przez cały czas zasłaniała swój brzuch teczką. Książęca para nie mogła już dłużej ukrywać ciąży Meghan. Głos w tej sprawie zabrał więc Pałac Kensington. Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się informacja, że książę i księżna Sussex spodziewają się dziecka. Jak czytamy w komunikacie, 37-letnia Meghan urodzi dziecko wiosną 2019 roku. Płeć dziecka poznamy pewnie dopiero po narodzinach.

- Ich Wysokości Książę i Księżna Sussex z radością informują, że Księżna Sussex spodziewa się dziecka wiosną 2019 roku. Jej wysokość docenia ogromne wsparcie, jakie od dnia swojego ślubu otrzymuje od osób z całego świata. Para książęca jest szczęśliwa, że może podzielić się tą radosną nowiną.

Gratulujemy!