Meghan Markle po raz drugi w ciąży

14 lutego świat obiegła wiadomość, że książęca para spodziewa się drugiego dziecka. Czarno-białe zdjęcie przedstawiające Harry'ego i Meghan w zaawansowanej ciąży, opublikował na Instagramie przyjaciel pary i znany fotograf, Misan Harriman. Od tamtej pory wszyscy zastanawiali się czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Pojawiły się nawet spekulacje, że pierścionek z różowym kamieniem, który miała na sobie księżna podczas wywiadu w ramach Spotify Stream On, to aluzja do tego, że para spodziewa się dziewczynki.

Podczas wywiadu z Oprah Winfrey, Meghan i Harry zdradzili wiele nieznanych wcześniej informacji, również tych z ich życia przed odejściem z rodziny królewskiej. Markle przyznała, że podczas pierwszej ciąży, żywo dyskutowano na temat koloru skóry jej syna Archiego. W szczerej rozmowie para postanowiła również rozwiać wszelkie wątpliwości i zdradziła płeć swojego drugiego dziecka.

Meghan i Harry zdradzili płeć drugiego dziecka

Podczas pierwszej ciąży Meghan i Harry nie zdradzili płci dziecka aż do porodu, jednak tym razem para zdecydowała się wcześniej podzielić się tą informacją.

„To dziewczynka”, ogłosił książę Harry. Kiedy został zapytany o swoją pierwszą reakcję na wieść o płci, dodał:

To niesamowite. Jestem po prostu wdzięczny. Mieć chłopca, a potem dziewczynkę, o co więcej mógłbym prosić? Teraz mamy naszą rodzinę, nasza czwórka i dwa psy”.

Para nie podała dokładnej daty porodu, ale zdradziła, że dziewczynka przyjdzie na świat latem tego roku. Książę Harry zasugerował, że małżonkowie nie będą więcej starać się o dzieci.

Fot. Getty Images