Meghan Markle i książę Harry planują kolejne dziecko

Meghan Markle i książę Harry już planują kolejnego potomka! Chociaż mały książę Archie ma dopiero 3 miesiące, para już jest zdecydowana, że chce powiększyć swoją rodzinę. Meghan Markle zresztą nie raz powtarzała, że marzy jej się dużo dzieci. Podobnie sądzi książę Harry, który niedawno na łamach brytyjskiego Vogue’a przyznał, że chciałby więcej niż jedno dziecko. Ostatnio w Internecie pojawiły się nowe doniesienia, według których para planuje adoptować następnego potomka. Byłaby to zupełna nowość, ponieważ nikt z rodziny królewskiej nigdy nie adoptował dziecka. Meghan Markle i książę Harry są pierwszą parą, która odważyłaby się na taki krok. Pojawiły się już jednak głosy sugerujące, że decyzja pary może mieć negatywne konsekwencje. Wśród obaw wymieniane są możliwe pretensje ze strony biologicznych rodziców, czy dalszej rodziny dziecka. Informator portalu RadarOnline informuje jednak, że Meghan Markle i książę Harry są tego świadomi i nie chcą przez to rezygnować z adopcji.

Meghan Markle i książę Harry chcą adoptować dziecko z Afryki

Pojawiły się źródła mówiące, że Meghan Markle i książę Harry planują adoptować dziecko z Afryki, najpewniej Botswany. Jest to jedno z najważniejszych miejsc dla pary. Podczas pobytu tam odwiedzili sierociniec, gdzie obiecali sobie, że kiedyś znajdą któremuś z tych dzieci dom. Adoptowanie dziecka w Afryce miałoby dla nich duże znaczenie również ze względu na ich matki. Harry złożyłby w ten sposób hołd księżnej Dianie, która za misję obrała sobie pomoc dzieciom w Angoli. Z kolei Meghan jest mieszanej rasy, a jej matka jest czarnoskóra, zatem adopcja dziecka z Afryki oddałaby hołd jej korzeniom.

Meghan Markle i książę Harry planują rodzeństwo dla księcia Archiego

Meghan Markle i książę Harry nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji co do adopcji, jednak wygląda na to, że nie będą z nią zwlekać. Obecnie para ma jednego synka – 3-miesięcznego księcia Archiego, który urodził się w The Portland Hospital w Londynie. Został ochrzczony w zeszłym miesiącu, 6 lipca, w prywatnej kaplicy na zamku Windsor. Czy książę Archie lada chwila może nie być już jedynakiem? Jeśli tylko będziemy coś wiedzieć, z pewnością Was poinformujemy!