#MaszTo w sobie!

Czym jest „TO”? To definiuje każdą kobietę w wyjątkowy dla niej sposób, to poczucie wewnętrznej siły, sprawczości, piękna i całkowitej samoakceptacji. Jak odnaleźć swoje „TO”? Marka Oriflame od lat wspiera kobiety, oferując produkty kosmetyczne i suplemety Wellness, które towarzyszą im w różnych momentach i etapach życia. Ponadto Oriflame zachęca do aktywności biznesowej i pomaga się rozwijać i spełniać zawodowo. Tym razem, marka zaprosiła do kampanii trzy silne osobowości, które swoją pracą i osiągnięciami inspirują miliony Polek. Anna Dereszowska, Sonia Bohosiewicz i Magdalena Lamparska opowiadają, czym dla nich jest znalezienie własnej drogi, spokoju, siły… „TEGO”

 

Wiele Polek na co dzień zadaje sobie pytania: „czy jestem wystarczająco szczupła?”, „czy jestem dobrą matką?”, „czy poradzę sobie w tej pracy?”. Porównywanie się do innych i szukanie aprobaty w otoczeniu to zrozumiały efekt setek lat narzucania norm i stereotypów, dodatkowo od jakiegoś czasu „doprawiony” pojawieniem się mediów społecznościowych. Oriflame zachęca kobiety do tego, aby w końcu odkryły, że każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa, a na pewno…wystarczająca!

Jak znaleźć w sobie „TO”?

Dużo mówi się ostatnio o samoakceptacji, traktowaniu się z wyrozumiałością i czułością, jednak czy w natłoku obowiązków, presji i wysokich oczekiwań, założenia te nie stają się zwykłym frazesem? Oriflame nie tylko zachęca do pozytywnej zmiany, ale i pokazuje, jak i od czego zacząć! W ramach kampanii #MaszTO, marka weszła we współpracę z psycholożką, edukatorką i psychoterapeutką Anną Cyklińską, znaną w sieci poprzez platformę @psychoedu_ na Instagramie, oraz Fundację Można Zwariować, której misją jest odczarowanie złego obrazu zagadnień związanych ze zdrowiem psychicznym w społeczeństwie. 

Na specjalnie stworzonej stronie #MaszTO, znaleźć można warsztaty z zestawem ćwiczeń dla umysłu, które skupiają się na uważności i pracy nad emocjami. „Uważna świadomość ciała”, „Pułapki umysłu” i „Spektrum rozwoju” pozwolą na przyjrzenie się schematom myślenia i pokażą, jak ważnym krokiem w samorozwoju jest po prostu…zadbanie o siebie!