W lutym tego roku Marzena Rogalska odeszła z TVP. Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - napisała w oficjalnym oświadczeniu. Dziennikarka przez wiele sezonów prowadziła wraz z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", a także samodzielnie kilka innych formatów, m.in. "Dzieciaki górą!", czy "To był rok!". Miała być również jedną z twarzy nowo powstałej stacji TVP Kobieta. Do tego jednak nie doszło, a po półrocznej przerwie okazało się, że Rogalska faktycznie będzie prowadzić "kobiecy" format - z tym, że w TVN Style. Poznajcie szczegóły.

Marzena Rogalska wraca do telewizji. Co poprowadzi?

O swoim powrocie do telewizji dziennikarka opowiedziała na kanapie "Dzień Dobry TVN". Marzena Rogalska w towarzystwie innych, znanych pań poprowadzi program "Miasto kobiet", który wraca na antenę TVN Style w odświeżonej formule:

Nie chcemy nikogo pouczać, nie chcemy pokazywać jednego, "słusznego" punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie chcemy oceniać, chcemy z dystansem podejść do życia i problemów. Będziemy mówiły o swoich osobistych doświadczeniach, często będziemy miały odmienne zdanie, ale co najważniejsze [...] Poczujecie się tak, jakbyście byli zaproszeni do domu, gdzie nikt was nie ocenia. Gdzie nikt nie chce, żebyście myśleli tak samo jak on. Gdzie człowiek się wymienia poglądami i chce się dowiedzieć czegoś więcej - powiedziała Marzena Rogalska.

Jak zareagowali koledzy z branży na wieść o jej powrocie do TVN?

Marcin Prokop rzucił mi się na plecy, a Dorota Wellman powiedziała: witaj w domu - zdradziła Rogalska.

Tuż po emisji "Dzień Dobry TVN" Rogalska dodała także zdjęcie na Instagram. Tam również przekazała nowinę, o której mówiła na antenie:

Historia zatoczyła koło… Program, który był zawsze bliski mojemu sercu i był inspiracją do dalszych działań, wraca w nowej odsłonie! We wrześniu nowe Miasto Kobiet! - napisała.

Nowe "Miasto kobiet" - kiedy premiera?

Premiera nowej odsłony programu "Miasto Kobiet" zaplanowana jest na 4 września 2021 na antenie głównej TVN. Od 5 września program będzie emitowany w TVN Style.

Zobacz także: