Mary Komasa niedawno urodziła, po wielu latach walki z endometriozą, która w wielu przypadkach bardzo utrudnia zajście w ciążę. O tym, że wokalistka spodziewa się pierwszego dziecka artystka poinformowała swoich fanów w lipcu, przy okazji premiery singla "Pull me up".

"Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moja chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają. Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki!!!"

Siostra reżysera Jana Komasy w przeszłości mówiła w wywiadach, że marzenie o dziecku mogło nigdy się nie ziścić i była z tą myślą pogodzona.

"Pogodziłam się z tym, że czasem jestem wojowniczką aktywną, a czasem oczekującą na to, kiedy pojawią się nowe symptomy. Kiedyś mówiło się, że ciąża „załatwia sprawę”, dziś wiadomo, że to nieprawda [...] Liczę się z tym, że choroba jest częścią mnie i zostaniemy razem na zawsze" - mówiła Mary Komasa w wywiadzie dla Elle Polska.

Mary Komasa została mamą

19 grudnia 2021 roku na swoim profilu na Instagramie Mary Komasa poinformowała o przyjściu na świat pierwszego potomka.

Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz. Born [urodzony -red.] 19.12.2021.We love you - napisała 20 grudnia świeżo upieczona mama

Syn wokalistki urodził się w Berlinie. Wcześniej artystka zdradziła mediom, że nie wyobraża sobie prowadzenia ciąży i wychowywania dziecka w Polsce. "Nie ma takiej szansy, że prowadziłabym ciążę w Polsce – zwyczajnie ze strachu. I ja wiem, że może teraz generalizuję, że mnóstwo rodzin powie, że przesadzam, ale ja się po prostu boję. Kocham Polskę, ale na razie za bardzo mnie stresuje to, co tam się dzieje" - mówiła na łamach Elle Mary.

Mary Komasa pokazała ciało po ciąży

Mary Komasa na Instagramie pokazała, jak jej ciało wygląda po ciąży. W najnowszej sesji zdjęciowej wokalistka zapozowała w luźnym, rozpiętym płaszczu, który idealnie pokazuje pociążowy brzuch artystki. Mary tym samym dołączyła do grona celebrytek, które normalizują nieidealne ciało po porodzie, rozstępy i brak płaskiego brzucha.