Martyna Wojciechowska z mamą na wspólnym zdjęciu

Martyna Wojciechowska w weekend świętowała urodziny swojej mamy Joanny. Z tej okazji znana dziennikarka i podróżniczka zamieściła wzruszające archiwalne zdjęcie. Fotografia przedstawia 4-miesięczną Martynę w objęciach swojej mamy.

To zdjęcie zostało zrobione w lutym 1975 roku. Mama i ja. Miałam wtedy 4 miesiące. Dzisiaj mam blisko 47 lat i niewiele się zmieniło... Wciąż jest najbliższą mi osobą i zawsze mogę na Nią liczyć. - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska wzruszająco o swojej mamie

Martyna Wojciechowska z okazji urodzin mamy postanowiła podziękować jej za ogromne wsparcie, jakie zawsze jej dawała, nawet wtedy, kiedy popełniała błędy. To dało jej wiarę dążenie do celu i własne marzenia.

Jestem szczęściarą, że przyszłam na ten świat jako Jej córka. Nauczyła mnie, że niemożliwe nie istnieje, że wiara w marzenia i ciężka praca sprawiają, że góry można nie tylko zdobywać, ale je przenosić.

NIGDY mnie nie skrytykowała, nie podcięła skrzydeł. Od zawsze wyznaje zasadę "Wspieram nie oceniam". I przez całe życie pozwalała mi podejmować samodzielnie decyzje, popełniać błędy, a kiedy się sparzyłam - zawsze mogłam liczyć na Jej wsparcie. Nie byłabym tym, kim jestem i nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem, gdyby nie Ona.

Podróżniczka w ostatnich słowach wpisu napisała piękne słowa adresowane do swojej rodzicielki:

Mamo, jesteś dla mnie wzorem Kobiety i Mamy! Jesteś moją  #SHERO. Dziękuję

Martyna Wojciechowska bierze przykład z mamy i tak samo wychowuje córkę

Podobne wartości w wychowanie dziecka Martyna Wojciechowska stara się przekazać swojej córce Marysi. "Córeńko Najdroższa, miej odwagę marzyć i realizować swoje marzenia. A ja zawsze będę przy Tobie. #WspieramNieOceniam i kocham bezwarunkowo
Mama" - napisała podróżniczka na swoim Instagramie w dniu urodzin córki Marysi.

Dziennikarka już od najmłodszych lat inspirowała córkę i zachęcała do próbowania nowych i ciekawych rzeczy. Jak widać, opłacało się. Dziś 13-letnia Marysia Błaszczyk może pochwalić się zaskakującymi osiągnięciami. Dziewczynka ma na swoim koncie certyfikat płetwonurka, który zdobyła w bazie Planet Divers w egipskim Dahab.

"Świat podwodny zyskał dziś nową fankę, a ja zyskałam nową partnerkę do jego eksploracji. Wiecie, że woda pokrywa ponad 70 procent Ziemi? Mamy więc dużo do wspólnego odkrywania." - pisała na początku maja na Instagramie Wojciechowska.

 

Zobacz także: