Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego dobiegło końca. Jak podają plotkarskie serwisy, dziennikarz i podróżnik wyprowadził się od żony kilka miesięcy temu. Baczni obserwatorzy dopatrzyli się także braku wspólnych zdjęć w social mediach oraz potwierdzających rozstanie wpisów. O co chodzi?

Martyna Wojciechowska "komentuje" rozstanie z Przemysławem Kossakowskim

Ta wiadomość zelektryzowała media. Nikt bowiem nie spodziewał się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończą romantyczną relację zaledwie kilka miesięcy po sekretnym ślubie. Na razie nie są znane szczegóły rozstania medialnej pary. Jak donosi Pudelek, ostateczną decyzję o zakończeniu związku miał podjąć Kossakowski. 

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - twierdzi informator serwisu.

Co na to sami zainteresowani? Przemysław Kossakowski milczy. Martyna Wojciechowska odnosi się do sprawy w zawoalowany, choć sugestywny i wymowny sposób.

Najpierw dziennikarka i podróżniczka "skomentowała" rozstanie jednym słowem. Wrzuciła na swój instagramowy profil fotografię górskiego krajobrazu.

Cisza - napisała pod zdjęciem Martyna Wojciechowska.

Później zdecydowała się odpisać na kilka komentarzy fanów. Gwiazda podziękowała za wsparcie.

Teraz z kolei dziennikarka udostępniła na Instastories własną wypowiedź sprzed lat. Cytat bez wątpienia jest nawiązaniem do doniesień o rozstaniu. 

Nauczyłam się ważnej rzeczy. Jeśli nie masz nic życzliwego do powiedzenia, lepiej nie mów wcale. Jeśli nie potrafisz kogoś wesprzeć, przynajmniej nie podcinaj skrzydeł - skomentowała.

Słowa Martyny Wojciechowska z pewnością nie uciszą plotek. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - historia miłości

Zanim Martyna Wojciechowska związała się z Przemysławem Kossakowskim, była już pięciokrotnie zaręczona, a dwa razy zdecydowała się odwołać swój ślub. Podróżnika i dziennikarza TTV poznała w 2017 roku. W połowie października 2020 roku cała Polska żyła ślubem pary. Zakochani zgodnie przyznawali, że mimo ogromnej miłości, jaką się darzą, szanują swoją niezależność, dlatego też zostawiają sobie wzajemnie mnóstwo wolnej przestrzeni.