Marta Żmuda Trzebiatowska od wielu lat tworzy udany związek z Kamilem Kulą. Aktorska para wychowuje dwójkę dzieci - 4-letniego Bruna oraz niespełna 1,5-roczną Klarę. W najnowszym wywiadzie gwiazda zdradziła, jakie ma podejście do rodzicielstwa i jakie wartości chce przekazać swoim pociechom.

Marta Żmuda Trzebiatowska o wychowaniu dzieci

W rozmowie z Żurnalistą aktorka zdecydowała się opowiedzieć o tym, jaką jest matką. Gwiazda przyznała, że nie zamierza rozpieszczać dzieci ponad miarę. Marta Żmuda Trzebiatowska sama bowiem wychowała się w małej miejscowości (Przechlewo na Pomorzu), gdzie nie miała zbyt wielu możliwości:

Żyjemy w mieście sporych możliwości i oni mają dużo rzeczy na wyciągniecie ręki. Staram się, aby to ich nie oszołomiło. Żeby ich świat był dosyć skromny - stwierdziła.

Gwiazda pokreśliła, że daje dzieciom dużą swobodę, jednak dba o to, aby nie stały się "warszawskimi bananami":

Daję im dużą swobodę i przestrzeń w znajdowaniu tego, kim są, co im sprawia radość. Staram się pielęgnować to, aby moje dzieci nie były jakimiś warszawskimi bananami, z całym szacunkiem - powiedziała.

Kim jest owa bananowa młodzież? Według miejskich słowników chodzi o dzieci osób zamożnych i wpływowych, które od rodziców otrzymują luksusowe dobra, np. markowe ubrania, czy najnowszy sprzęt elektroniczny i wykorzystują to, aby lansować się na kogoś lepszego od rówieśników.

Zgadzacie się z poglądami aktorki?