Marta Żmuda Trzebiatowska o mężu i dzieciach

Marta Żmuda Trzebiatowska to znana polska aktorka, która niechętnie wypowiada się na temat swoich dzieci czy męża w mediach. Sprawy prywatne zwykle pozostawia dla siebie, skupiając się na karierze zawodowej. W rozmowie wideo z Olą Nagel zdecydowała się jednak uchylić rąbka tajemnicy. W trzeciej części wywiadu Marta Żmuda Trzebiatowska wytłumaczyła nam, dlaczego nie pokazuje swoich dzieci w mediach. Teraz opowiedziała o tym, jak wspaniałe uczucie połączyło ją i Kamila Kulę – jej męża.

- W pewnym momencie mojego życia uświadomiłam sobie, że chcę mieć dzieci i muszę mieć odpowiedniego partnera. Był taki moment, że myślałam, że już będę musiała pożegnać się z tym marzeniem. Kiedy poznałam mojego męża, byłam pewna, że będzie dobrym mężem. Ja nie miałam żadnych rozterek przed dzień ślubu czy w ogóle, byłam pewna, że to ten. Dla mnie wszystko było jasne i oczywiste – mówi nam Marta Żmuda Trzebiatowska, która uważa, że wiele kobiet w Polsce nie decyduje się na macierzyństwo właśnie dlatego, że nie znalazło jeszcze odpowiedniej „drugiej połówki”.


Marta Żmuda Trzebiatowska opowiedziała również nam o tym, jakim ojcem jest Kamil Kula dla swoich dzieci:


- Mój mąż jest wspaniałym ojcem, angażującym się, bawiącym się z dziećmi, dla niego to oczywiste, ale w wielu domach wiem, że jest inaczej. Moje dzieci i ja mamy szczęście dodaje gwiazda.


Obejrzyjcie kolejną część wywiadu wideo z Martą Żmudą Trzebiatowską!


Zachęcamy Was również do obejrzenia poprzednich część rozmowy: