Marta Żmuda Trzebiatowska o botoksie i zabiegach medycyny estetycznej

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, która mimo upływu czasu wciąż wygląda wspaniale! Jednak czy uroda to w zawodzie aktora zawsze atut?


- Po „Mowie ptaków” byłam na kilku trochę innych castingach, ale dostałam odpowiedź, że za dobrze wyglądam do tej roli – przyznaje Marta Żmuda Trzebiatowska w rozmowie z Olą Nagel na Kobieta.pl. - Strasznie mnie to rozzłościło, więc jako aktorka bardzo czekam na te zmarszczki. Jako kobieta nie wiem, jak to przeżyję, ale jako aktorka nie mogę się ich doczekać – dodała i wyznała, że do zabiegów poprawiających urodę, a tym bardziej operacji plastycznych, ma stosunek sceptyczny:


- Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to w ogóle o tym nie myślę, na razie chyba nie trzeba, a poza tym trochę mnie to przeraża. Ja jedyne, co sobie „poprawiłam”, to pieprzyk usunęłam – żartuje Marta Żmuda Trzebiatowska.

 

Kobiece ciało po ciąży

Polska gwiazda przyznała również, że zbyt wiele czasu i energii marnujemy na myśleniu o swoim wyglądzie. My kobiety mamy tendencję do oceniania siebie i innych, krytykowania się wzajemnie za swój wygląd. Jak powinniśmy traktować swoje ciało, szczególnie po ciąży? Zobaczcie, co na ten temat powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska!


ZOBACZCIE TEŻ POZOSTAŁE CZĘŚCI ROZMOWY WIDEO Z MARTĄ ŻMUDĄ TRZEBIATOWSKĄ: