Marta Warchoł, znana dziennikarka TVN24 pokazała namiętne zdjęcie z dziewczyną

Coming out dziennikarki TVN24? Nie całkiem, bo Marta Warchoł wrzucała już wielokrotnie zdjęcia ze swoją partnerką, które nie pozostawiały miejsca na domysły, jakie miejsce znajduje w jej sercu tajemnicza dziewczyna. Tym razem wspólne zdjęcie wzbudziła masę emocji, bo na urodzinowym, romantycznym zdjęciu, panie zostały uchwycone w namiętnym pocałunku. Pod zdjęciem nie ma ani jednego nienawistnego komentarza - są tylko życzenia miłości i szczęścia"Fotka sztoooos", "Wiecznej miłości", "100 lat szczęścia", życzyli parze zachwyceni obserwatorzy.

Pride month for sure, but it’s my birthday, podpisła romantyczną fotkę Marta Warchoł, świętując nie tylko miesiąc dumy osób LGBTQ, ale też własne urodziny.

Marta Warchoł, znana dziennikarka TVN24 pokazała namiętne zdjęcie z dziewczyną. Kim jest jej wybranka?

Okazuje się, że panie pracują ze sobą w tej samej stacji. A tajemnicza wybranka jest również zasłużoną dziennikarką - to Iwona Widomska, producentka "Faktów".  Obie panie nie kryją swojego związku i w pracy są "scomingoutowane". Dziennikarki łączy nie tylko pasja do wykonywanej pracy w mediach, ale też podróże i sporty: jazda na nartach i na desce, co uwieczniają w mediach społecznościowych.