Dziennikarka TVN24 - Marta Warchoł i producentka "Faktów" - Iwona Widomska zaręczyły się! Partnerki po 8 latach związku zdecydowały się na ważną deklarację. Jak pisze na swoim Instagramie Warchoł "teraz czekają na zmianę prawa". 

Marta Warchoł i Iwona Widomska zaręczyły się

Marta Warchoł rok temu zrobiła coming out na Instagramie. Na platformie pojawiło się zdjęcie, na którym całuje się z wieloletnią partnerką, Iwoną Widomską. Post nie bez powodu pojawił się w czerwcu - dla społeczności LGBTQI+ jest on bowiem miesiącem dumyKażdy z nas miłość i związek buduje po swojemu, bo każdy może kochać jak chce i kogo chce, najważniejsze, żeby robił to całym sercem. Miłość nie wyklucza, nie wybiera, po prostu pojawia się - napisała wówczas Warchoł.

Marta Warchoł i Iwona Widomska poznały się w pracy w telewizji TVN. Widomska jest producentką "Faktów", Warchoł - reporterką TVN24. Obie kochają sport i podróże, były wspólnie m.in. w Meksyku, Tajlandii, czy na Bali, a zimą chętnie szusują po alpach szwajcarskich. 

Media właśnie obiegła radosna nowina o zaręczynach dziennikarek. Marta Warchoł pochwaliła się na Instagramie pięknym pierścionkiem z czarnym oczkiem.

7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa - napisała na Instagramie Marta Warchoł.

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje. W tym m.in. od Kampanii Przeciw Homofobii, czy znajomych pań z TVN-u.

"Gratuluję! Jak wspaniale",

"Ogromne gratulacje! Polsko, Twoja kolej, do dzieła!"

Zobacz także:

"Gratulacje #loveislove" - napisała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy narzeczonym mnóstwo miłości!

W galerii pod artykułem znajdziecie więcej wspólnych zdjęć pary. 

CZYTAJ TAKŻE: